KLIMBLOCK Nitra - široká ponuka nezávislých k - Auto-Moto | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Auto-Moto v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

KLIMBLOCK Nitra - široká ponuka nezávislých kúrení

dátum pridania: 09.02.20-22:16

Firma KLIMBLOCK Nitra Vám, svojim zákazníkom, okrem širokej ponuky autofólií, autoklimatizácií a ťažných zariadení ponúka aj predaj a inštaláciu nezávislých kúrení. Ponúkame viacero typov kúrení - máte tak možnosť si vybrať podľa toho, aké chcete či potrebujete.

Firma Klimblock Nitra ponúka široký výber nezávislých kúrení. Ponúkame:

  • Teplovzdušné kúrenia Eberspächer AIRTRONIC

  • Teplovodné kúrenia Eberspächer HYDRONIC

  • Nezávislé kúrenie Breeze III

  • Nezávislé kúrenie Wind III

Teplovzdušné kúrenia Eberspächer pracujú úplne nezávisle od motora ako aj od vlastného vzduchového hospodárstva vozidla. Na jednej strane nasávajú vzduch zvnútra kabíny alebo zvonku a na druhej strane ho odvádzajú dovnútra kabíny. Teplovzdušné kúrenia sú vynikajúcim riešením pre úžitkové vozidlá všetkých druhov. Je možné ich montovať práve tak do kabíny vodiča, ako aj do úložného priestoru či pod podlahu vozidla.

klimblock nitra nezávislé kúreniaklimblock nitra nezávislé kúrenia

Teplovodné kúrenia Eberspächer HYDRONIC pracujú nezávisle na motore a okrem toho ponúkajú dvojaký úžitok: predhrev kabíny vozidiel a súčasne aj motora. Výhodami týchto kúrení je to, že sú integrované do chladiaceho okruhu motora. Získaná energia sa odoberá vlastným výmenníkom tepla vozidla a teplý vzduch sa cez jestvujúce teplovzdušné kanály rozptýli do kabíny. Zvyšným teplom chladiacej kvapaliny sa zohrieva motor. V lete je dokonca možné Eberspächer HYDRONIC použiť na nezávislé vetranie.

klimblock nitra nezávislé kúreniaklimblock nitra nezávislé kúrenia

klimblock nitra nezávislé kúrenia

Súčasťou oboch nezávislých kúrení od firmy Eberspächer sú praktické ovládacie prvky – digitálne spínacie hodiny alebo inovatívne diaľkové ovládanie, ktoré dopĺňajú komfort tohto kúrenia. S ovládacími prvkami Eberspächersi budete mať kedykoľvek príjemnú teplotu, čisté čelné sklá, a tak aj optimálnu bezpečnú jazdu.

klimblock nitra nezávislé kúrenia

Nezávislé teplovzdušné kúrenie BREEZE III je určené k ohrevu vzduchu vo vozidle nezávisle na chod motora. To znamená, že cestujúcim zabezpečuje požadovanú teplotu v kabíne aj keď je motor vypnutý. Toto sú faktory, ktoré prispievajú k spotrebe prevádzky vozidla a prispievajú aj k ochrane životného prostredia, a to všetko vďaka modernej elektronike a optimalizovanému procesu horenia. V spojení so spínacími hodinami je možné kúrenie naprogramovať tak, aby vyhrialo kabínu a odmrazilo okná už pred plánovanou jazdou. Jednoduchou úpravou je možné teplý vzduch použiť aj na temperovanie nákladného priestoru.

klimblock nitra nezávislé kúrenia

Nezávislé teplovzdušné kúrenie WIND III je konštrukčne zhodné s kúrením BREEZE, ale výkonovo je cca 2x silnejšie. Tak ako BREEZE je určené k ohrevu vzduchu vo vozidle nezávisle na chodu motora.

klimblock nitra nezávislé kúrenia

Ručné ovládanie umožňuje zapínanie a vypínanie režimu kúrenia a ventilácie. V režime kúrenia umožňuje plynule meniť výkon a v režime ventilácie umožňuje meniť otáčky ventilátoru. Pri inštalácii je možné zvoliť spôsob regulácie prevádzky kúrenia. K ovládaniu je možné pripojiť aj externý snímač teploty (vykurovanie dvoch priestorov) a nastaviť trvalé podsvietenie. Dve LED diódy, ktoré sú súčasťou ovládania, signalizujú priebeh činnosti a poruchu.

klimblock nitra nezávislé kúrenieklimblock nitra nezávislé kúrenie

Tak neváhajte, príďte si k nám zakúpiť nezávislé kúrenie presne takého typu, aké potrebujete. My Vám s radosťou poradíme a vyhovieme Vašim požiadavkám.

Tešíme sa na Vás!

KLIMBLOCK Nitra - nezávislé kúrenia

Bratislavská 4 (areál Zelokvet), Nitra 94901

Tel.:0905 808 530, 0905 284 456

Email: info@klimblock.sk

www.klimblock.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok