KLIMACHLAD - servis chladiacej - Stavba na kľúč, príprava | moja Nitra
 
 

KLIMACHLAD - servis chladiacej a klimatizačnej techniky v Nitre

dátum pridania: 18.03.16-13:59

Klimatizácie Nitra pôsobia na slovenskom trhu od roku 2002. Klientom poskytujeme služby v oblasti dodávky, servisu a montáže klimatizácií, chladiacich zariadení, centrálnych vysávačov a tepelných čerpadiel.

Klimatizácie Nitra - Klimachlad 

Firma Klimatizácie Nitra - Klimachlad sa zaoberá predajom, montážou a servisom:

  • klimatizácií

  • centrálnych vysávačov

  • čističiek a odvlhčovačov vzduchu.

Spoločnosť Klimatizácie Nitra - Klimachlad sa ďalej zaoberá dodávkou, montážou a servisom:

  • chladiarenských technológii ako sú chladiace vitríny a boxy.

V neposlednom rade Klimachlad - klimatizácie Nitra ponúkajú zákazníkom:

  • servis chladničiek a mrazničiek.

Pre Klimachlad - klimatizácie Nitra je samozrejmosťou aj záručný a pozáručný servis na nami namontované zariadenia. Naši pracovníci sa pravidelne zúčastňujú školení, sme držiteľmi certifikátu o odbornej spôsobilosti na manipuláciu s fluórovanými skleníkovými plynmi

Klimatizácie Nitra

Klimatizácie Nitra

V horúcich letných dňoch zrejme každý z nás zatúži po klimatizácii. Zorientovať sa v jednotlivých typoch klimatizácií a ich technických parametroch je rozhodujúce preto, aby sa naplnili naše očakávania. Aj v tomto ohľade Vám pomôže naša spoločnosť Klimatizácie Nitra - Klimachlad. Spolupracujeme s dovozcami klimatizácií INVENTOR, LG, ARTEL, WHIRLPOOL a TOSHIBA. Tieto značky sa osvedčili svojou spoľahlivosťou a kvalitou.

Filter klimatizácie zvyšuje jej cenu a hluk. Prakticky každá klimatizácia vzduch filtruje, minimálne cez prachový filter. Filtrovať sa ďalej dajú pachy, dym, baktérie, vírusy, plesne a pod. Klimatizácie s tou najúčinnejšou filtráciou sú vhodné pre citlivejších jedincov ako sú napríklad alergici. Každý filter obmedzuje prietok vzduchu a preto platí, že skutočná čistota je vykúpená vyššou hlučnosťou klimatizácie a menšou účinnosťou chladenia.

Klimatizácie Nitra Klimachlad

Centrálne vysávače
Princíp Centrálnych vysavačov

Klimatizácie Nitra Vám poskytnú východisko aj pri pravidelnom domácom upratovaní. Hoci upratovanie, a najmä vysávanie, nepatrí k obľúbeným domácim činnostiam, práve to je mimoriadne efektívnou formou upratovania. Pre kvalitný vysávač nie je problém pevná podlaha, koberec, schodište, zle dostupné miesta, elektronika, interiér auta alebo dokonca popol z krbu, dielne a pod.. Centrálny vysavač ponúka však niečo naviac! Pri použití tohto systému sa nevracia späť do priestoru ani ten najjemnejší prach, upratuje sa iba s vysávačovou hadicou, je možné využiť celú radu nadstavcov, doplnkov a príslušenstva. Centrálny vysávač je pre užívateľov maximálne pohodlný a účinný! Je to skutočne nenahraditeľný pomocník každej domácnosti!

Vysávacia hadica nie je ťažká a pri dĺžke napr. 9 m postačí pri väčšine RD jedna alebo dve zásuvky na poschodí
Môžeme vysávať rôzne druhy povrchov - dlažba, plávajúca podlaha, schody, zle prístupné miesta, kreslá, sedacie súpravy alebo auto.
Štrbinová zásuvka VACPAN je tradičný pomocník, ktorý sa zabudováva do soklov kuchynskej linky alebo skrine v zádverí.
Zásuvka DRAWER VAC zabraňuje padaniu omrviniek a nečistôt z pracovnej dosky na zem.
Samonavíjacia hadica VROOM udržuje čistotu tam, kde je nutné často upratovať. Stačí iba vytiahnuť hadicu, rychle upratať a znovu ju zasunúť.
Hadica v stene je vždy pripravená na okamžité použitie a nezaberá žiadne miesto.

Klimatizácie Nitra - Klimachlad

Centrálny vysavač:

  • šetrí svojím užívateľom čas

  • zvyšuje efektivitu upratovania

  • zhodnocuje nehnuteľnosť

  • predovšetkým však vytvára hygienické životné prostredie v domácnosti

Princíp centrálného vysávača od spoločnosti Klimatizácie Nitra - Klimachlad je pomerne jednoduchý. V garáži alebo v technickej miestnosti je osadený sací agregát (navrhuje sa vždy podľa dĺžky potrubia) a od neho je potrubie rozvedené k jednotlivým vstupom (zásuvkám). Montáž sa dá zvládnuť za veľmi krátku dobu. Väčšinou je dobré obrátiť sa na renomovanú firmu, problémom nie je ani svojpomocná inštalácia. Klimatizácie Nitra Vám ponúkajú cyntrálne vysávače značky DUO VAC a ELEKTROLUX.


Kedy je najvhodnejšie centrálny vysávač inštalovať?

Centrálny vysávač sa inštaluje v dvoch etapách. V prvej etape sa realizuje potrubný rozvod, v druhej etape sa osadzujú vysávačové zásuvky a nasávací agregát. Prvú etapu je najvhodnejšie inštalovať v rámci hrubej stavby alebo pri rekonštrukcii. Vďaka dĺžke hadice (7 - 15 m) je možné pomerne ľahko inštalovať potrubie v už hotovom objekte. V tomto prípade je najvhodnejším miestom pre ťahanie potrubia nefunkčná komínová šachta. Druhú etapu je možné uskutočniť prakticky kedykoľvek. Najčastejšie sa osadzuje nasávací agregát v priebehu sťahovania, problémom nie je ani neskoršia inštalácia. Príkladom, že centrálny vysávač je možné inštalovať ako v hrubej stavbe, pri rekonštrukcii, tak v hotovom objekte, je dom na obrázku.

Klimatizácie Nitra - Klimachlad

 

 

 

Klimatizácie Klimachlad Nitra

Dlhý rad 246
951 35 Veľké Zálužie
tel. č. : 0903 / 414 858
e-mail: azetklima@gmail.com
http://www.klima.szm.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok