Keltský gril & Keltská pivnica Nitra - nové menu - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Keltský gril & Keltská pivnica Nitra - nové menu, nové jedlá, nové chute!

dátum pridania: 24.07.20-15:01

Príďte si pochutnať na vynikajúcich grilovaných špecialitách do Keltského grilu v Nitre. Čaká na vás dobré jedlo, príjemná obsluha a uvoľnená atmosféra. Tešíme sa na vás!

Keltský gril & Keltská pivnica Nitra

Reštaurácia Keltský gril vznikla v roku 2010 a odvtedy ponúkame a pripravujeme pre vás jedlá, ktoré svojou chuťou dokážu potešiť nielen zákazníkov, ktorí sa k nám pravidelne vracajú, ale aj turistov a ľudí, ktorí k nám zavítajú po prvýkrát.

Keltský gril Nitra

Interiér v štýle keltských čias

Interiér reštaurácie je zariadený v štýle keltských čias, ktorý vám zaručí príjemnú pohodovú atmosféru. Ponúkame Vám priestor na posedenie s rodinou alebo priateľmi pri dobrom jedle, pive a víne z našej ponuky. 

Keltská pivnica Nitra Keltská pivnica Nitra

Grilované steaky a iné pochúťky

Medzi naše špeciality patria steaky. Či už hovädzí, T-bone, Ribeey i Flank Steak alebo jahňací s rôznymi omáčkami. Máme v ponuke aj iné grilované chuťovky, ako sú napríklad barbecue kuracie stehienka, losos na grile alebo grilované kuracie krídelká. Okrem jedla máme v ponuke široký sortiment alko aj nealko nápojov, medzi ktorými si určite nájdete aj ten váš obľúbený. V Keltskej pivnici vám radi načapujeme Krušovice 12°, ku grilovanému mäsku si môžete vybrať zo širokej ponuky vína.

Keltský gril bar Nitra Keltský gril bar Nitra

Miešané nápoje a domáce limonády poďla vášho gusta

Máte chuť na niečo výnimočné? Ozvláštnite si svoje chuťové poháriky našimi miešanými nápojmi alebo pravými domácimi limonádami. Kombinujte rôzne chute a ak ešte nemáte, objavte svoj obľúbený drink. Keltský grill vám ponúka skvelé možností kombinovania. Prečo konzumovať miešané nápoje len pri výnimočných udalostiach? Teraz si ich môžete vychutnať kedykoľvek.

Obedové menu prevažne z domácich a lokálnych surovín

Vychutnajte si dobrý obed ako z domácej kuchyne vďaka nášmu obedovému menu. Naše šikovné gazdinky pre vás pripravujú jedlá len z čerstvých surovín. V našej ponuke obedového menu máte na výber až zo 8 jedál. Denne máme pre vás pripravené až 4 šalátiky pripravované z čerstvej lokálnej zeleninky a byliniek od miestnych pestovateľov.

Na prípravu našich skvelých jedál používame výlučne slovenské mäso. Z kuracieho mäsa pripravujeme naše chutné pokrmy najmä z kukuričného, žltého, kuracieho mäsa. Keďže sa snažíme podporovať slovenských výrobcov a chovateľov, nakupujeme čo najviac domácich výrobkov a hľadáme kvalitných slovenských dodávateľov.

Príjemné posedenie na letnej terase

Pripravili sme pre vás aj posedenie na letnej terase, kde si môžete spríjemniť Váš deň oddychom s priateľmi pri vynikajúcom jedle či víne.

Keltský grill terasa Keltský gril terasa

Veľkoplošná projekcia, firemné večierky a mnoho iného

Každý utorok a stredu u nás v Keltskej pivnici premietame vybrané zápasy z ligy majstrov. Taktiež ponúkame svoje priestory na usporiadanie rôznych akcii, ako napríklad narodeninové party, firemné a vianočné večierky, atď...

Keltský gril Nitra premietanie

Ponúkame priestor s kapacitou cca 35 osôb s obsluhou, občerstvenie podľa chuti, možnosť vlastnej hudobnej produkcie, veľkoplošná projekcia. Okrem toho tu na vás čakajú aj akcie na vaše obľúbené drinky alebo stolný futbal. Samozrejmosťou sú ceny dohodou.

Keltský gril Nitra interiér

Otváracie hodiny

Príďte si k nám posedieť a stráviť voľné chvíle so svojimi blízkymi pri dobrom jedle a v príjemnom prostredí. Radi vás v Keltskom grile privítame počas pracovných dní od 10:30 do 23:00 hod.,v piatok od 10:30 do polnoci, v sobotu od 11:00 do polnoci a v nedeľu od 11:00 do 22:00 hod. 

Keltský gril Nitra

Keltská pivnica má otvorené v pondelok a vo štvrtok od 15:00 do polnoci, v utorok a stredu od 15:00 do 01:00 hod. , v piatok od 15:00 do 02:00 hod., v sobotu od 16:00 do 02:00 hod.  a v nedeľu od 16:00 do polnoci.

Keltská pivnica Nitra

 Tešíme sa na vašu návštevu!

Keltský gril & Keltská pivnica Nitra 

Štefánikova trieda 74/4 (pešia zóna oproti potr. Úspech),
94901 Nitra

Tel.č.: 0948 935 854

Číslo na prevádzkára:0908 864 667
E-mail: keltskygril@gmail.com

www.restauraciakeltskygril.sk

Sme aj na Facebooku: 

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok