Kaviareň Trieste - káva s príchuťou Talianska - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Kaviareň Trieste - káva s príchuťou Talianska

dátum pridania: 06.07.17-10:04

Nemusíte cestovať ďaleko, aby ste si vychutnali svoju šálku kávy s talianskym nádychom. Pocíťte arómu Talianska v Kaviarni Trieste, ktorá vás navyše prenesie späť do obdobia talianskej renesancie.

To práve miesto pre vašu šalku kávy

Dobrá kaviareň nie je len o káve, ale aj o správnej atmosfére, priateľských baristoch a chutnom občerstvení. V našej Kaviarni Trieste nájdete všetko. Či už hľadáte miesto, kde si vychutnáte skvelú šálku kávy v priateľskej atmosfére alebo pre posedenie s priateľmi, rodinou alebo kolegami z práce, naša kaviareň je to pravé pre vás.

Nezameniteľná chuť kávy Trieste z Talianska

Naša káva pochádza z výberových plantáží Strednej a Južnej Ameriky ako i centrálnej Afriky. Je pražená v Taliansku spôsobom, ktorý jej dodáva silnú no nie invazívnu chuť, zanechávajúc v ústach takmer pocit zamatu, pričom naša káva zostáva sladká a horká zároveň – vyvoláva koncert pocitov a chutí. Ponúkame Vám na predaj váženú kávu Caffe Trieste na prípravu nápojov doma na profesionálnej úrovni. Náš ochotný personál Vám odporučí niektorý typ kávy a na požiadanie Vám kávu pomelie podľa Vášho želania.

Aj retro môže byť super

Patríte medzi milovníkov kávy pripravenú klasickým retro spôsobom? Potom ste na správnom mieste. Káva pripravená vďaka nášmu "striebornému sršňu" vás na chvíľu prenesie do prostredia pravej talianskej kaviarne. Vychutnajte si skvelú chuť kávy pripravenú v retro štýle u nás.

Zrelaxujte sa pri dobrej šalky kávy v priateľskej atmosfére u nás.

 

Kavareň Trieste

Štefánikova trieda 54, 949 01 Nitra

restauraciapaprika@gmail.com
 poslať článok mailom  vytlačiť článok