Kamenárstvo Kothay Nitra - náhr - Sanita, obklady, dlažby | moja Nitra
 
 

Kamenárstvo Kothay Nitra - náhrobné tabule a pomníky

dátum pridania: 27.02.18-14:05

Kamenárstvo Kothay Nitra sa zaoberá cintorínskou architektúrou. Tejto činnosti sa venujeme od roku 1996. Vyberte si zo širokého sortimentu náhrobných tabúľ a pomníkov aj Vy alebo si ich okrášlite rôznymi doplnkami.

Elegantné a kvalitne spracované pomníky

V kamenárstve Kothay Nitra Vám ponúkame pomníky, krycie dosky a ostatné časti hrobov vyrobené z rôzne farebnej žuly s netradičným originálnym dizajnom. Pomníky sú dôstojnou ozdobou na miestach posledného odpočinku, preto k svojej práci pristupujeme s úctou a precíznosťou. Podľa želania zákazníkov vyrábame aj Vami navrhnuté projekty s nadštandardnými požiadavkami. Ponúkame špičkovú kvalitu a jedinečnosť. Pomníky, ktoré ponúkame, sú zhotovené z 30-tich rôznych druhov žuly a tiež rôznych druhov mramoru.

pomniky nitra kamenarstvo nitra

Náhrobné tabule

Hlavným účelom náhrobného kameňa je večná spomienka a pocta zosnulému. Náhrobné kamene môžu byť pre Vás príležitosťou, ako vyzdvihnúť život zosnulého. V kamenárstve Kothay v Nitre si môžete vybrať zo širokej ponuky náhrobných tabúľ z rôznych materiálov a farieb.

kamenárstvo kothay nitrakamenárstvo kothay nitrakamenárstvo kothay nitra

Žulový náhrobný kameň vydrží aj tie najextrémnejšie poveternostné podmienky. Vyrábajú sa v rôznych tvaroch a veľkostiach. Pridaním pomníka sa hrob stane viac príťažlivým, ale tiež zanechá dôstojnú spomienku na milovanú osobu, ktorá Vás navždy opustila. Vyjadriť lásku a city k zosnulému môžete prostredníctvom Vami vybranými slovami, ktoré sú vytesané do pomníka.

nahrobne tabule nitra - kamenarstvo kothay nitra

Neoddeliteľnou súčasťou pomníkov sú nápisy, ktoré zhotovíme vo všetkých druhoch a veľkostiach písma, číslic a znakov v zlatom, striebornom alebo bronzovom vyhotovení.

kamenárstvo kothay nitrakamenárstvo kothay nitrakamenárstvo kothay nitra

Náš sortiment je rozšírený o antikorové, mosadzné doplnky - sošky, svietniky, kríže, vázy a iné.

Výroba kuchynských dosiek

Popri hlavnej činnosti sa kamenárstvo Kothay v Nitre zaoberá aj výrobou kuchynských dosiek, obkladov na krby či parapetných dosiek.

kamenne kuchynske dosky kamenarstvo nitra

Otváracie hodiny

Príďte sa poradiť a vybrať si z našej ponuky počas našich prasovných hodín:

Po - Pia: 8:00 - 16:00h

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Kamenárstvo Kothay Nitra

Cintorínska 12, 949 01 Nitra

Tel.: 0911 580 549

E-mail: kothayvlado@gmail.com
 

www.kamenarstvonitra.sk

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok