Je vôbec v ľudských silách udržať v dámskej - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Je vôbec v ľudských silách udržať v dámskej kabelke poriadok?!

dátum pridania: 06.09.19-07:42

Tiež ste už v zúfalstve hľadali v kabelke napríklad kľúče od bytu, ktoré ste si tam nielenže zaručene ráno dali, ale keď ňou potrasiete, ešte aj štrngajú a napriek tomu ich nie a nie vyloviť...? Akoby v každej dámskej kabelke vznikla akási čierna diera, alebo čo... ak by ste do nej hodili tehlu, zmizne aj tá...

 

Poriadok v dámskej kabelke je priam až vedecký problém pre amerických vedcov z nejakej prestížnej univerzity, ktorí by za to určite dostali nobelovku hneď po inej skupine vedcov, ktorá by prišla na to, ako zabrániť usadzovaniu prachu v domácnosti...

Ale teraz vážne...

Asi sa už každej dáme stalo, že nevedela v kabelke nájsť to, čo v danej chvíli najviac potrebuje. Nuž, nie je nič horšie, ako večne loviť kľúče, rúž, mobil, zrkadielko, kefu na vlasy, manikúru, kozmetickú taštičku, odmasťovacie obrúsky, energetickú tyčinku 1, energetickú tyčinku 2, nabíjačku, vreckovky, diár, pero, balzam na pery, riasenku, parfum..., ktoré zapadnú akurát tam, kde je priam fyzicky nemožné, aby sa vôbec dostali... Naozaj je tak ťažké udržať v kabelke poriadok? Poďme na to pekne po poriadku, teda od výberu správnej kabelky.

Kabelka, do ktorej sa (ne)zmestí všetko

Veľké kabelky sú módnym trendom číslo 1 tohtoročnej jesene. Čim väčšia, tým trendovejšia.

Mercucio kožená galantéria - dámske kabelky

Ale pozor, ani tá najväčšia nie je určená na prenášanie vriec cementu. Takže zlaté pravidlo hovorí: nenoste v kabelke zbytočnosti a nepreťažujte ju! Veľmi  rýchlo povolia švy, roztrhne sa zips, ramienka sa vyťahajú a môžete ju zahodiť.  Lenže, čo sú to zbytočnosti? Zrejme pre každú z nás niečo iné. Ak patríte k ženám, ktoré chcú byť pripravené na akúkoľvek situáciu počas dňa a naozaj potrebujete mať pri sebe všetko možné, a ideálne aj nemožné, vyberte si pevnú veľkú kabelku alebo praktický batoh, do ktorého môžete pokojne dať aj notebook.

Mercucio - batohy

Dbajte na to, aby kabelka alebo batoh mali priehradky na rôzne veci, a najmä si ich do nich aj uložte. Buďte disciplinovaná a vždy, keď niektorú vec použijete, vráťte ju naspäť kam patrí, inak sme pri tej čiernej diere z úvodu. 

MERCUCIO – Slovensky výrobca kožených produktovMercucio kožená galantéria - dámske kabelky

Kabelka, do ktorej sa (ne)zmestí skoro všetko

Kľúčové slovo tu máme „skoro“, pretože hovoríme o obľúbených a stále módnych crossbody kabelkách. Nie sú to žiadne miniatúry, pokojne v nich odnesiete aj tablet.

Mercucio kožená galantéria - crossbody

Väčšinou však nemajú tak členené vnútro ako veľké kabelky, či tašky, takže bezpečne uložený bude asi len mobil v menšom vrecku a doklady, či peňaženka. Ale zase na druhej strane do crossbody toho ani veľa nedáte, je to kabelka určená pre praktické dámy na každú príležitosť.

Mercucio kožená galantéria - dámske kabelky

A do tretice kabelka, do ktorej sa (ne)zmestí skoro nič

Nádherná elegantná plesová kabelka, bez ktorej sa v spoločnosti nemôže ukázať žiadna dáma.

MERCUCIO – Slovensky výrobca kožených produktov - dámske kabelky

Vzhľadom na jej mini rozmery nemá význam riešiť poriadok v nej, hoci niektoré dámy by možno namietali. Ale dovolíme si tvrdiť, že ak v tejto kabelke neviete niečo nájsť, nebude to neporiadkom, ale nejakým okúzľujúcim pánom, ktorý je príčinou chvíľkového zatmenia.   

Mercucio kožená galantéria - pleové kabelky

Úlohou plesovej kabelky, okrem dotvárania vášho krásneho plesového imidžu, je ukrývať najdôležitejšie dámske poklady: riasenku, rúž, zrkadielko, vreckovky a mobil. Týchto pár pokladov sa do nej hravo zmestí. Pri výbere kabelky preto pozerajte najmä na dizajn. Krásne sú jemné listové kabelky, ktoré pôsobia veľmi luxusne a nosia sa buď v ruke alebo majú trendy retiazkový remienok.

Nuž, čo by sme dodali na záver? Poznáte to, že keď kúzelník vytiahne z klobúka zajaca, je to trik, ale keď dáma vytiahne z kabelky to, čo hľadá, je to zázrak? Toto určite vymyslel nejaký muž, ktorý dámam jednoducho závidí ten náš úžasný svet dámskych kabeliek...

 

Mercucio predajňa v Nitre MARIN

Štefánikova trieda 8/15,

949 01 Nitra

Po-Pia

9:30 - 18:00

Tel.: +421 905 823 430

 

E- SHOP MERCUCIO
E-mail: info@mercucio.sk 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok