Jazyková škola pre deti JA-ŠKO Nitra - angličti - Kariéra | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Kariéra v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Jazyková škola pre deti JA-ŠKO Nitra - angličtina a ruština pre detičky

dátum pridania: 24.06.21-08:00

V dnešnom svete je znalosť angličtiny veľmi dôležitá. Preto je dobré, ak sa ju deti učia už od útleho veku. Pokiaľ premýšľate, že svoje dieťa prihlásite do kvalitnej jazykovej školy, Jazyková škola pre deti JA-ŠKO Nitra je určite tou správnou voľbou!

Stabilná jazyková škola

Jazyková škola pre deti JA-ŠKO sídli v Nitre, Na Hôrke - na sídlisku Klokočina. Sme stabilná jazyková škola, fungujeme už od roku 2000 a máme dlhoročné skúsenosti s výučbou anglického jazyka detí, ale aj dospelých.


Angličtina pre deti

Jazyková škola JA-ŠKO Nitra Vám ponúka výučbu anglického jazyka pre deti od 6 rokov. V tomto veku sa deti učia cudzí jazyk prirodzene a spontánne, táto schopnosť je vysoká, ale len za predpokladu, že sú vedené skúseným a vzdelaným lektorom.

To všetko nájdete u nás - v Jazykovej škole pre deti JA-ŠKO v Nitre! Angličtina nebude pre deti strašiakom, ale príjemným zážitkom. Deti k nám chodia rady pretože učenie angličtiny je pre nich zábavné - hravo a pritom efektívne sa naučia anglický jazyk.

Hodiny prebiehajú v príjemnej, uvoľnenej atmosfére, takže deti nebudú v strese a užijú si veľa zábavy s rovesníkmi.

 

Anglický jazyk aj pre dospelých

Okrem jazykových kurzov pre deti ponúkame aj možnosť výučby anglického jazyka pre dospelých - od začiatočníkov až po pokročilých. Vyjdeme Vám v ústrety a individuálnym prístupom Vás budeme motivovať, aby ste sa každou hodinou zlepšovali. Niet totiž pochýb, že bez znalosti aspoň jedného cudzieho jazyka sa dnes už len ťažko zaobídeme.

Ruský jazyk pre deti

Jazyková škola JA-ŠKO Nitra Vám ponúka výučbu ruského jazyku pre detičky. Kurz je vedený skúseným a profesionálnym lektorom formou individuálnych hodín. 

 

 

Mnohí z vás nemali možnosť učiť sa cudzie jazyky od útleho detstva, Vašim deťom to však už dopriať môžete. Čím skôr sa totiž s cudzími jazykmi zoznámia, tým ľahšie sa ich budú učiť.

 

 

Zapíšte seba i Vaše deti k nám - tešíme sa na Vás v Jazykovej škole pre deti (aj dospelých) JA-ŠKO Nitra! 

Jazyková škola pre deti JAŠKO Nitra

Na Hôrke 17, 949 01Nitra
Mob.: 0905 660 756

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok