Jazyková škola Petrasso - s nami je učenie ang - Kariéra | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Kariéra v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Jazyková škola Petrasso - s nami je učenie angličtiny hračka

dátum pridania: 14.09.17-15:02

Chceš sa naučiť hovoriť po anglicky? Chceš byť pripravený na reálne situácie? Chceš získať uznávaný certifikát, či zložiť maturitu z Angličtiny? Zapíš sa do jazykovej školy Petrasso a my Ti s tým pomôžeme.

Jazyková škola Petrasso Nitra inak nazývaná, aj ako centrum alternatívnej výučby anglického jazyka rodinného typu, víta svojich študentov už od roku 2003. Špecializujeme sa na výučbu nielen detí, ale aj dospelých študentov, ktorí sa chcú naučiť, predcvičiť si alebo zdokonaliť sa v anglickom jazyku.

Prečo sa učiť angličtinu s Petrasso Nitra v 2017

V dnešnej modernej globálnej spoločnosti, vedieť iný jazyk ako materinský je nevyhnutnosť. Tak prečo nezačať už teraz s nami. Vedieť, ako hovoriť po anglicky, ti môže otvoriť dvere po celom svete. Naučiť sa hovoriť po anglicky môže byť najlepšou vecou, ​​ktorú môžes urobiť pre zlepšenie svojho života. Angličtina má oprati ostatným jazykom niekoľko výhod:

- angličtina je globálny jazyk

- angličtina je 2. najviac používaný jazyk vo Svete

- s angličtinou sa dorozumieš všade

- angličtina ti otvorí nové možnosti vo Svete

- angličtina je jednoduchá na naučenie a pouźivanie

Angličtina do života - Life english

U nás používame originálny koncept nadväzujúci na výučbu anglického jazyka od najmenších detí až po dospelých i seniorov. Mnohoročná tradícia, overená metóda, vlastné neustále zdokonaľované výukové materiály, kvalitne a pravidelne školení lektori a desiatky tisíc spokojných študentov sú zárukou kvalitného vzdelania. Nikdy nie je príliš skoro a nikdy nie je príliš neskoro !!

Angličtina pre deti (1. - 9. ročník ZŠ)

Angličtina je jazyk, ktorým sa dohovoríš takmer všade na svete. Je podstatnou súčasťou našich životov. Je potrebná pre tvoj budúci profesionálny život, rovnako tak jej dobrá znalosť rozvinie tvoju osobnosť. A o to predovšetkým ide! Vďaka našej metodike a výbornými výučbovými materiálmi i vzdelanými lektormi budeš podporovaný v procese učenia sa. U nás sa nebude cítiť zle nikto, ale bude vždy sústavne podporovaný a stimulovaný.

Príprava na maturitné skúšky (4. a 5. ročník SŠ)

Začni s prípravou na maturitu v predstihu a buď v pohode, keď ostatní budú stresovať. S nami bude pre teba maturita z anglického jazyka hračkou. Pripravíme ťa na ústnu aj písomnú časť maturitnej skúšky. Naši skúsení učitelia ťa prevedú cez úrovne B1 a B2 európskeho referenčného rámca bezbolestne a bez stresov. S našim prípravným kurzom sa pre teba konverzácia v anglickom jazyku stane prirodzenou a písomné testy zvládneš ľavou zadnou.

Cambridge skúška – najprestížnejšia skúška z anglického jazyka na svete s celoživotnou platnosťou

Potreboval by si jazykový certifikát a netušíš, ktorý je ten správny pre teba? Priprav sa na Cambridge skúšku práve u nás. My sme najaktívnejšie centrum na prípravu na Cambridge skúšky v roku 2017. Cambridge skúšky sú uznávané školami, univerzitami a zamestnávateľmi po celom svete. Získaj s nami tieto medzinárodne uznávané certifikáty a skvelú príležitosť študovať a pracovať po celom svete.

Tvoj individuálny priestor na realizáciu v príjemnej atmosfére.

Naše kurzy prebiehajú v malých skupinách a preto je prístup lektora pri výučbe takmer individuálny. Malé skupiny ti zaručia priestor na sebarealizáciu už priamo na kurze. Kvalitná výučba anglického jazyka, vysoká efektivita a flexibilita vyučovacieho procesu, množstvo referencií od súkromných a fyzických osôb a tiež príjemná atmosféra sú len zlomkom toho, čo ti ponúkame my. Počas roku 2016 sme mali 100% úspešnosť našich študentov na skúškach, čo svedčí o kvalite našej výučby.

Učiť sa anglicky nemusí byť vždy len veľká dráma

Pre vyúčbu anglického jazyka použiváme moderné dramatické  metódy, ktoré sú zaujímavé  svojou  efektívnosťou  a  viacúčelovosťou. Vďaka tomu nepôsobíme len na rozumovú stránku študenta, ale celkovo na jeho osobnosť:

• rozvíjajú komunikatívnu kompetenciu študentov a rozširujú ich slovnú zásobu

• podporujú schopnosť formulovať a prezentovať svoj názor

• odstraňujú stres, obavy a strach študentov z vystúpenia pred celou triedou

• pozitívne ovplyvňujú sebavedomie študentov

• podporujú a rozvíjajú fantáziu a tvorivosť

• študenti sa učia počúvať jeden druhého, učia sa hodnotiť a posudzovať prácu iných

• navzájom si odovzdávajú poznatky a skúsenosti

• navodzujú pokojnú, tvorivú atmosféru bez výsmechu či odsudzovania niekoho názoru

• využívajú kooperatívne učenie

Vďaka tomu je náš učebný proces efektívnejší, ako keby v ňom využívame len výklad, prednášku alebo prezentáciu nejakých ukážok. Omnoho väčším prínosom pre študentov je ak sami študujú problémy, porovnávajú, tvoria a nachádzajú riešenia.

Odmeny pre najlepších

Patríš medzi tých najlepšich? My ťa za tvoju snahu odmeníme. Najlepšiemu študentovi zaplatí škola skúšky.

Tešíme sa na tvoju návštevu!

 

Jazyková škola Petrasso Nitra

Strmá 11, 949 01 Nitra - Zobor

Tel.: 0905 576 984

www.petrasso.mojanitra.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok