Január 2016 patril našim kaderníkom a kozme - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Január 2016 patril našim kaderníkom a kozmetičkám

dátum pridania: 26.01.16-10:35

Dňa 21.1.2016 sme zažili úžasnú atmosféru Majstrovstiev Českej republiky 2016 - KORUNA KREATIVITY. A hneď o deň neskôr - 22.1.2016 – sa konala Súťaž Naj nevesta „Purity“ na Agrokomplexe v Nitre. Na obidvoch súťažiach študenti našej školy hviezdili.

V Prahe sa zišlo 31 škôl a SOŠ Cintorínska 4, Nitra bola medzi nimi. 27 účastníkov súťažilo v kategórii spoločenský účes v štýle LADY GAGA.

Za našu školu bojovala Silvia Matúšová, odbor vlasová kozmetika a na svojej modelke vyčarila veľmi zaujímavý a kreatívny účes, ktorý spolu s fantastickým out-fitom urobil z Andrei Gabmayerovej profesionálnu modelku.

Kristína Hudecová z odboru kozmetička a vizážistka sa ukázala v náročnej kategórii Body Art – kde prítomní nestačili obdivovať techniku maľovania na telo a Patrícia Bisáková z odboru kozmetička a vizážistka v kategórii Líčenie v štýle Lady Gaga. 

Všetky tri študentky predviedli vysoko profesionálnu prácu v obrovskej konkurencii. Odborná úroveň celej súťaže bola veľmi vysoká a dievčatám patrí veľká vďaka za reprezentáciu našej školičky.

Hneď o deň neskôr - 22.1.2016 – sa konala Súťaž Naj nevesta „Purity“ na Agrokomplexe v Nitre v rámci Svadobných dní – Beauty, kde sme boli, súťažili sme a VYHRALI SME v študentskej kategórii: 1.miesto – tímová práca našich študentiek - Bohunická Katarína , odbor kozmetička a vizážistka a Bagoňová Gabriela, odbor kaderník, pripravili dokonale krásnu nevestu na jej svadobný deň.

Tiež Martin Mendel– kaderník – získal svojou prácou 2.miesto. Svoju zručnosť, fantáziu a šikovnosť preukázala aj Romana Pilná, odbor fotograf, s fotografiou nevesty, ktorej divácka porota svojimi laikami pomohla k 2.miestu.


GRATULUJEME a ďakujeme všetkým za reprezentáciu školy.
 

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok