Intextmal - komplexné služby nielen v maliarstve - Fasády | moja Nitra
 
 

Intextmal - komplexné služby nielen v maliarstve

dátum pridania: 12.05.21-09:29

Potrebujete vymaľovať, alebo zatepliť dom? Hľadáte špecialistu na mramorovanie, alebo lepenie ozdobných líšt? Naše maliarstvo Intextmal je tou správnou možnosťou pre Vás.

Kvalitná a odborná práca

Maliarstvo Intextmal sa Vám už 18 rokov snaží spríjemniť prostredie svojimi službami vo Vašich domovoch. Poskytujeme Vám komplexné služby od maľovania interiérov a exteriérov, ale aj rekonštrukcie budov a ďalšie služby, vďaka ktorým nemusíte zháňať daľších remeselníkov.

maliarstvo intextmal

Využitím našich služieb získate kvalitnú, komplexnú a odbornú prácu, za ktorou stoja mnohí spokojní zákazníci. Našimi najlepšími referenciami je Vaša spokojnosť. Zaručujeme Vám flexibilnosť a individuálnu pracovnú dobu podľa Vašich požiadaviek. Nájdete nás vo Veľkom Kýry blízko Nitry.

maliarstvo intextmalmaliarstvo intextmal

maliarstvo intextmalmaliarstvo intextmal

maliarstvo intextmalmaliarstvo intextmal

maliarstvo intextmalmaliarstvo intextmal

Služby pre našich zákazníkov

Pre našich zákazníkov ponúkame široké spektrum služieb, medzi ktoré patria:

  • maľby a nátery interiérov a exteriérov

  • stierky (jemné, štrukturové, farebné)

  • dekoratývne maľby, lepenie ozdobných líšt a ornamentov

  • dodávka a montáž sadrokartónu

  • fasádne obklady a omietky

  • rekonštrukcie budov

  • výstavby a úpravy podkroví, bytových jadier a priestorov

  • pokládka kamienkových kobercov

  • autoplošina

  • benátsky štuk

Benátsky štuk

Benátsky štuk, alebo benátska omietka je unikátna, exkluzívna a v poslednom čase vyhľadávaná forma povrchovej a farebnej úpravy stien mramorovania. Ide o situáciu, kedy stena nemá jeden presný odtieň ale hrá viacerými odtieňmi farby. Jej aplikácia je veľmi špecifická a vytvára vždy originálny a neopakovateľný vzor steny. To znamená, že nenájdete dve rovnaké steny.

Benátsky štuk je originálna maliarska, alebo presnejšie povedané štukatérska technika. Benátsky štuk je viac vrstiev špachtľou nanášanej omietky so špeciálnou finálnou úpravou. Predstavuje techniku, pomocou ktorej na stenách vytvoríme dokonalú imitáciu mramoru. Od prírodného mramoru je rozoznateľný tým, že na ploche nenájdete žiadne špáry. Dá sa aplikovať prakticky na akýkoľvek povrch – omietku, betón, sadrokartón, drevo, kov či PVC.

Prečo práve benátsky štuk?

Benátsky štuk nájde uplatnenie skutočne všade. Vyniká najmä svojou krásou, ktorá sa skrýva v jednoduchosti. Výhodou je jeho rýchla aplikácia na rôzne podklady. Štuky sú v ponuke hneď v niekoľkých odtieňoch, a preto si môže každý záujemca vybrať ten, ktorý sa mu zapáči. Benátskej štuky sa používajú pre reprezentatívne kancelárie a administratívne hotely, budovy, reštaurácie, rodinné domy či kúpeľne. Majú skutočne všestranné využitie. Dodajú vašej miestnosti luxus a eleganciu.

Výhody benátskeho štuku

Medzi najväčšie výhody benátskeho štuku patrí skutočnosť, že je možné aplikovať na takmer všetky druhy povrchov - od klasickej omietky a betónu, až po drevo, kov alebo PVC. Technika je ako stvorená do reprezentatívnych priestorov ako sú chodby, haly, obývacie izby alebo pracovňa. Decentnejší interiér a jednotná farba alebo viacfarebný variant, či zložitejšie kresby. S benátskou omietkou je možné všetko.

Za zmienku stojí aj praktickosť - hladký povrch nelapá prach, ľahko sa umýva a nevadí mu ani vlhkejšia mikroklíma (napr.: v okolí vnútorného bazéna alebo v kúpeľni). Ak je benátsky štuk ošetrený vrstvou vosku, získa vodeodolnosť. Aplikácia je jednoduchá aj v atypicky riešených interiéroch plných výklenkov.

 

Zaujala vás naša ponuka? Pozvite si na ňu práve nás. Venujeme sa tejto činnosti už niekoľko rokov. Bohaté skúsenosti sa prelínajú v našich prácach a radách. Tešíme sa na spoluprácu s vami!
 

Maliarstvo Intextmal

Veľká Pažiť 37, 941 07 Veľký Kýr

0905 413 758

intextmal@gmail.com

www.malovanie.mojanitra.sk

www.intextmal.sk


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok