Interiérové štúdio DECOR et PRESTIGE Nitra - ha - Bývanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Bývanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Interiérové štúdio DECOR et PRESTIGE Nitra - harmonické bývanie podľa vašich predstáv

dátum pridania: 26.04.17-10:27

Neviete si dať rady s výberom vhodnej tapety, záclon či koberca? Obráťte sa na nás a pomôžeme vám vytvoriť si harmonické bývanie podľa vašich predstáv. Na naše profesionálne schopnosti sa môžete spoľahnúť či už si zariaďujete dom, byt, reštauráciu alebo hotel.

Interiérové štúdio DECOR et PRESTIGE Nitra

Kúpili ste si nový byt a potrebujete ho zútulniť? Alebo vás jednoducho prestal baviť výzor vašej domácnosti? Túžite po zmene, no bojíte sa, že výsledný efekt sa nebude zhodovať s vašimi predstavami? S našou pomocou sa nemusíte ničoho obávať. Poskytneme vám profesionálne poradenstvo pri návrhu a zameraní interiéru a vaše vízie aj zrealizujeme. 

bytove studio nitrabytovy textil nitra

Dlhoročná tradícia

Od roku 2004 sa naša firma venuje profesionálnej tvorbe a realizácii interiérov, bytových aj nebytových priestorov, hotelov a penziónov. Pomocou dekoračných materiálov sa snažíme zjemniť a dotvoriť každý typ interiéru. Spolupracujeme so špičkovými architektmi, ktorí prispievajú k zvýšeniu kvality našich služieb a k tým aj k vyššej spokojnosti zákazníka.

interierovy dizajn nitra

Všetko na okná

V našej predajni DECOR et PRESTIGE Nitra nájdete rozmanité druhy záclon a závesov a k nim všetky druhy koľajničiek a garníž v rôznych farbách. O ich rozmery sa nemusíte obávať, upravíme vám ich na mieru. K dotvoreniu vašich okenných dekorácií používame najmodernejšie systémy, akými sú aj japonské steny, rímske roletky aj na diaľkové ovládanie či roletky na strešné a atyopické okná. Nie je pre nás problémom ani montáž závesných systémov.

zaclony nitra

Až po detaily

U nás si môžete zariadiť byt už od podlahy a vyberiete si u nás z veľkej ponuky kvalitných belgických kobercov. Taktiež vám dodáme nábytok, sukne na springboxy, dekoračné prehozy a pásy na postele, textil do kúpeľne, po vankúše rôznorodých farieb a vzorov až po dizajnérske kúsky.

bytove doplnky nitra

Čo na steny?

Tapety sa z roka na rok dostávajú do našich domovov. Poľahky zútulnia interiér a dodajú mu jedinečnosť. Náš výber zahŕňa širokú škálu druhov, vzorov a farieb, ktoré oživia každú miestnosť. Zvolením správnej tapety sa vám podarí z vašich stien spraviť dokonalý umelecký výtvor.
Naša firma je od roku 2007 výhradným zástupcom holandskej značky Eijffinger, ktorá sa zaoberá výrobou a distribúciou tapiet a dekoračných látok. Špecifikom tejto značky je, že vyrába aj nehorľavé tapety M1 s certifikátom vhodné do hotelov. V kolekcii sa nachádzajú aj dekoračné materiály, ktoré majú identickú potlač so vzorom tapety, čo Vám umožní dokonale zladiť celý interiér. Väčšina nami ponúkaných tapiet je umývatelných, čo sa stretlo s veľkou obľubou v hoteloch, kaviarňach, reštauráciách ale aj v rodinných domoch. 
Avšak v našej ponuke nájdete aj množstvo iných značiek ako Texdecor, Casadeco, Caselio, Texam, Sahco, Rasch textiles alebo Prestigious textiles.
Vybrať si tiež môžete zo základných druhov tapiet vliesové, vinylové, papierové, textilné či fototapety s rôznymi motívmi.

uprava interieru nitra

Špeciálne materiály a služby

Dodávame aj špeciálne druhy materiálov pre zdravotnícke zariadenia, lode a jachty, ale aj pre koncertné sály.
Pre hotely a penzióny zabezpečujeme dodávku nie len nehorľavých materiálov Trevira CS s certifikátom, ale aj oblečenie pre kuchárov a čašníkov. Samozrejme dokážeme zabezpečiť aj vyšitie loga na uteráky, župany a iné doplnkové materiály.

bytove materialy nitradekoracne doplnky nitra

Otváracie hodiny

Privítame vás od pondelka do piatka od 9.00 do 16.00.  

 decor et prestige nitra

 

Interiérové štúdio DECOR et PRESTIGE Nitra

Novozámocká 136, 949 01 Nitra

Tel.: +421 905 339 621

E-mail: decoretprestige@decoretprestige.sk

 

decoretprestige.sk

Nájdete nás aj na Facebooku!
 poslať článok mailom  vytlačiť článok