inlingua Nitra - vaša jazyková škola - Kariéra | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Kariéra v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

inlingua Nitra - vaša jazyková škola

dátum pridania: 21.01.14-11:01

inlingua Nitra je prvá škola inlingua otvorená na území Slovenskej republiky. V súčasnosti ponúkame vyučovanie jazykov a lingvistické služby pol miliónu klientov na celom svete.

inlingua International

inlingua je medzinárodná organizácia zameraná na výučbu jazykov a na ostatné lingvistické služby ako sú preklady a tlmočenie. Bola založená v roku 1968 vo Švajčiarsku v Berne a odvtedy neprestajne rozširuje počet svojich jazykových škôl po celom svete. V rámci Európy má viac ako 70 škôl v Nemecku, takmer 50 vo Francúzsku, viac ako 50 v Taliansku, 30 v Španielsku, 12 vo Švajčiarsku a mnoho ďalších v Rakúsku, vo Veľkej Británii, v Belgicku, v Grécku atď. Sieť jazykových škôl inlingua sa tiahne cez USA až do Číny a cez Japonsko až do Juhoafrickej republiky.

inlingua metóda

Úspech škôl inlingua je založený na rozvoji metódy ktorá je zameraná na hovorenie (študent hovorí asi 80% času), čím sa rýchlo a efektívne naučí cudzí jazyk. Skupiny sa skladajú z maximálne 8 študentov, aby záujemci mali čo najväčší priestor správne sa vyjadrovať a komunikovať iba v cieľovom jazyku pod odborným dohľadom kvalifikovaných lektorov. Jazykové programy (všeobecný jazyk, obchodný jazyk) vypracované vlastnou skupinou pedagógov a špecialistov na vyučovanie jazykov sú pravidelne kontrolované, aby vyhovovali potrebám študentov. Spolupráca medzi pedagogickým tímom inlingua International a jazykovými školami, či medzi školami inlingua navzájom, garantuje neustále zlepšovanie a aktualizáciu jazykových programov.

Profesionalita ľudí, ktorí pracujú pre inlingua, účinná metóda, ktorá zaručene funguje a starostlivo zostavený učebný materiál sú prostriedky, ktorými disponujeme, aby sme dosiahli vysokú kvalitu vo vyučovaní jazykov. Tým sú garantované výsledky pri získavaní vedomostí žiakov. 40-ročná skúsenosť a úspech garantujú kvalitu a efektívnosť škôl inlingua.

Medzinárodné certifikáty:

  • Cambridge certifikáty (Skúškové centrum British Council)

inlingua Nitra ako skúškové centrum British Council vykonáva cambridgeské skúšky FCE, CAE, CPE. British Council je britská medzinárodne pôsobiaca organizácia rozvíjajúca vzdelávacie a kultúrne vzťahy, ktorá ponúka širokú škálu medzinárodne uznávaných cambridgeských skúšok z angličtiny určených pre začiatočníkov aj pokročilých študentov. Organizuje taktiež skúšky pre deti, ktorých cieľom je ohodnotenie ich úrovne angličtiny.

  • Jazykové skúšky City & Guilds

Medzinárodne uznávané skúšky z anglického jazyka zabezpečené najväčšou britskou vzdelávacou inštitúciou City & GuildsSkúšky sú akceptované mnohými inštitúciami a univerzitami vo svete a na všetkých stredných školách na Slovensku sú skúšky City & Guilds uznané ministerstvom školstva SR ako adekvátna náhrada maturity.

ilingua Nitra Cambridge certifikáty

  • Certifikáty zo španielčiny ako cudzieho jazyka: DELE

Certifikáty zo španielčiny ako cudzieho jazyka (DELE) sú oficiálne skúšky s medzinárodnou platnosťou, ktoré akreditujú úroveň ovládania španielskeho jazyka. Organizuje ich španielska kultúrna inštitúcia Instituto Cervantes v mene ministerstva školstva Španielskeho kráľovstva.

  • Medzinárodné certifikáty ECL (European Consortium for the Attainment in Modern Languages)

ECL združuje univerzity a inštitúcie, ktoré reprezentujú európske jazyky. Ich cieľom je propagovať učenie sa európskych jazykov, pričom kladú dôraz na menej rozšírené a používané jazyky. Systém jazykových skúšok ECL je v súlade s Európskym referenčným rámcom a jazykové stupne sú v rozpätí od úrovne A2 až po C1. Skúšku ECL je možné robiť z viacerých jazykov. Sú nimi slovenčina, čeština, maďarčina, poľština, srbčina, rumunčina, bulharčina, ruština, angličtina, nemčina, taliančina a španielčina.

inlingua Nitra ECL certifikáty

Misiou školy inlingua Nitra je kvalita vo vyučovaní jazykov a v ostatných lingvistických službách. Naším prvoradým zámerom je pomôcť našim študentom a klientom dosiahnuť svoje vlastné ciele, ktoré sú zároveň aj našimi cieľmi. Sme vám plne k dispozícii v pondelok až štvrtok od 11:00 do 18:00 a v piatok od 10:00 do 17:00.

ilingua Nitra

Jazyková škola inlingua Nitra

 

Managing Director: Mgr. Lenka De Miguel Matyová

Schurmannova 8, 94901 Nitra

 

Tel.: 00421 917 749 161, 00421 37 64 22 603, 0907 050 255

E-mail: nitra@inlingua.sk, zlatemoravce@inlingua.sk

 

www.inlingua.sk, www.inlingua-nitra.sk, www.inlingua.com

Sme aj na facebooku:

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok