Ing. Rudolf Depeš a jeho tím - Základom - Služby a rôzne | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Služby a rôzne v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Ing. Rudolf Depeš a jeho tím - Základom úspechu je spolupráca

dátum pridania: 03.09.14-10:06

Staň sa súčasťou jednej z najlepších a najúspešnejších firiem v Česku a na Slovensku. Neváhaj a staň sa členom úžasného pracovného kolektívu!

Kto sme

Dnes sa nejako máme, žijeme si štandard, ktorý je odrazom našich minulých krokov. Človek sa musí v živote veľa učiť. Máte nejaký pocit zo svojej práce, a možno strácate nádej, že existuje firma, ktorá uznáva hodnoty ako je ľudskosť, čestnosť, spravodlivosť, úcta k človeku, rešpekt, zodpovednosť a pod. Ktorá robí užitočnú a dobre zaplatenú prácu a jej víziou je DLHODOBÁ prosperita každého jednotlivca v tíme. Naši spolupracovníci sa stávajú uznávanými odborníkmi vo svojom obore, tí ambiciózni spomedzi skúsených sa zaraďujú do manažmentu s garantovanou kariérou. Do tímu si vyberáme ľudí, ktorí uznávajú podobné hodnoty a aj vďaka tomu sa spolu cítime vo svojej práci dobre. Sme skupina obchodníkov a manažérov na finančnom trhu združených okolo riaditeľa Rudolfa Depeša. Všetci sme viac-menej z rôznych profesií, len bývalých učiteľov a obchodníkov je medzi nami trochu viac, ja som napríklad bývalý programátor.

Podmienky

Chcete sa v práci cítiť dobre, byť užitočný pre ľudí a budovať hodnoty pre nich aj pre seba. Ste odhodlaný pracovať na sebe pod vedením múdreho a kompetentného manažmentu. Potom zavolajte a dohodnime si osobné stretnutie, kde Vám možno ponúknem príležitosť splniť si svoje životné sny.

Fincentrum Nitra

Ponuka pre jednotlivcov aj vedúcich s tímami:

Sme pripravení profesionálne zapracovať aj tímy, postupnou transformáciou Vás privedieme k spokojnosti každého jednotlivca a k násobne lepším obchodným výsledkom. Skúsenosti s predajom, s riadením ľudí alebo s finančným sprostredkovaním možno urýchlia Váš rast, možno práve naopak. Dôležitá je najmä schopnosť premýšľať, komunikovať, chuť pracovať a mať sa v živote dobre.

Fincentrum Nitra

Čo ďalej

Ak cítite, že máme podobné hodnoty, ozvite sa môjmu asistentovi na tel.: 0911 410 127. Budem k Vám úprimný – dostal kompetenciu urobiť predvýber cez telefón. Nehnevajte sa na neho, keď Vám povie “nie“ už do telefónu, ubezpečujem Vás, že aj v takom prípade to urobí s rešpektom a zdvorilo.

 

Dočítali ste až sem? Určite zavolajte. Teším sa, keď spoznám ďalšiu osobnosť, pretože skutočná hodnota je v spolupráci.

S úctou Ing.Rudolf Depeš, riaditeľ

 

 

Rastieme spolu s ľuďmi.

Ing. Rudolf Depeš - oblastný riaditeľ

Sládkovičova 3, 949 01 Nitra

Kontakt na asistenta v rámci Ponuky práce - p. Nguyen: 0911 410 127
Asistentka pre prevádzku kancelárií - p. Šranková: 0915 403 634

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok