Informačno-reklamný portál Praceskovmi - Dielňa, záhradka | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Dielňa, záhradka v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Informačno-reklamný portál Praceskovmi.sk - Všetko ohľadom kovov nájdete tu!

dátum pridania: 25.06.14-13:26

Na portáli Praceskovmi.sk nájdete databázu firiem pracujúcich s kovmi. Sú tu odborné články, šikovných remeselníkov, ale aj veľkoobchody s najkvalitnejšími materiálmi, kovové produkty, polotovary a hutné materiály.

Informačno-reklamný portál Praceskovmi.sk - prečo vyhľadávať práve cez náš portál?

Praceskovmi.sk je špecifický portál s voľným prístupom ku všetkým informáciam, zameraný iba na kovy a služby spojené s nimi. Tým sa líšime od iných databáz a portálov. 

Portál je určený pre každého, kto potrebuje informácie o strojárstve, strojoch, kovoch, službách s kovmi, produktoch z kovu, materiálov z kovu, polotovarov z kovu, hutných materiálov a noviniek firiem z tejto oblasti.

Ponúkame:

  • odborné, vzdelávacie, ale aj informačné články so zameraním na kovovýrobu, strojárstvo a remeselníkov

  • priestor pre firmy z tejto oblasti, ktoré u nás môžu zverejniť svoje produkty, služby alebo dopyty a tým osloviť potenciálnych zákazníkov alebo iné firmy

  • dobré miesta vo vyhľadávačoch na dané kľúčové slová z oboru, navštevujeme rôzne podujatia a s reklamou a sme aktívni aj mimo internetu

Ak ste stredná škola, vysoká škola alebo iný typ školy zameraný na výučbu strojárstva, hutníctva alebo spracovania kovov, dajte nám o sebe vedieť. Ponúkame Vám spoluprácu. 

prace s kovmi

Informačno-reklamný portál Praceskovmi.sk - rozdelenie portálu

Portál sa rozdeľuje na platenú a neplatenú časť. Platená časť je určená pre firmy, ktoré chcú osloviť svojich potenciálnych zákazníkov alebo iné firmy, na tomto mieste ponúkajú firmy už hotové výrobky konečnému spotrebiteľovi.

Pre zákazníkov ponúkame firmy realizujúce kováčske, klampiarske, armovacie, zámočnícke a iné práce s kovmi, remeselníkov, výrobcov kovových súčiastok, predajcov hutného materiálu, nákladnú dopravu, vzdelávanie a množstvo ďalších firiem.

prace s kovmi

Ponuka firiem pre iné firmy je miesto pre firmy, ktoré chcú svojim vyplneným profilom osloviť iné firmy so svojou ponukou produktov a služieb. Tu registrované firmy môžu zadávať svoje ponuky a dopyty v príslušnej kategórií a tým osloviť iné podniky v oblastiach financovania výroby, predaja nástrojov, kovovýroby, zberných dvorov a ďalších.

prace s kovmi

Neplatená časť portálu pre registrovaných používateľov ponúka:

  • Každý registrovaný používateľ smie prispievať na fórum, kde môže vyhľadávať rady, komunikovať s výrobcami, riešiť svoj problém týkajúci sa strojárstva atď.

  • Pracovné príležitosti a bazár – tu môžete osloviť firmy so svojou ponukou, nie len v slovenskom, ale aj v cudzom jazyku – je to bezplatné.

prace s kovmiprace s kovmi

 

Navštívte našu rozsiahlú databázu určenú pre každého, kto potrebuje informácie z oblasti spracovania kovov.

 

Informačno-reklamný portál Praceskovmi.sk

 

Kamenárska 1541/90, 968 01 Nová Baňa

Tel : +421 949 816 505

E-mail: info@praceskovmi.sk

praceskovmi@praceskovmi.sk

 

www.praceskovmi.sk

Nájdete nás na Facebooku:
 poslať článok mailom  vytlačiť článok