HYPOXI ŠTÚDIO - potešte svoje telo i poko - Šport a relax | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Šport a relax v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

HYPOXI ŠTÚDIO - potešte svoje telo i pokožku!

dátum pridania: 16.05.19-13:04

Každý sa chce cítiť krásne a výnimočne. HYPOXI ŠTÚDIO Vám pomôže, aby ste sa tak cítili každý deň. Profesionálne štúdio starostlivosti o postavu a pokožku tela a tváre splní všetky Vaše potreby. Vysnívaná postava či žiarivá, mladistvá pokožka už nemusia byť len nesplniteľným cieľom!

HYPOXI ŠTÚDIO

Snom nielen každej ženy, ale aj mnohých mužov je byť štíhly a krásny. HYPOXI ŠTÚDIO plní tieto sny, pretože si uvedomuje, že niekedy človek potrebuje čosi viac než len neustále cvičenia a zdravé stravovanie. Naše služby sú vhodné pre všetkých. Úlohu nezohráva vek, pohlavie a ani typ postavy alebo pokožky. Máme pre Vás pripravené rôzne akcie a novinky. Nenechajte si ich ujsť a príďte sa sami presvedčiť!

Hypoxi štúdio Nitra

HYPOXI ŠTÚDIO - štíhla línia a krásna pokožka

Máte kilogramy navyše? Využite nízke ceny redukčných a anticel programov! Príďte si k nám vyskúšať naše zariadenia zdarma a my Vám poradíme presne podľa Vašich finančných a časových predstáv. Redukčné a anticelulitídové programy Vám zaručia, že sa do leta budete v plavkách cítiť komfortne a sebavedomo. Okrem toho môžete vyskúšať aj lymfomasáž alebo pravidelné ošetrovanie pokožky tváre rádiofrekvenciou.

HYPOXI ŠTÚDIO NitraHYPOXI ŠTÚDIO Nitra

HYPOXI ŠTÚDIO - služby a typy programov

Profesionálna výbava štúdia zaručuje kvalitné a viditeľné výsledky. Zákazníci odchádzajú spokojní a radi sa k nám opäť vracajú. HYPOXI ŠTÚDIO Vám ponúka:

  • redukčné programy so stravovacím poradenstvom a meraním všetkých telesných parametrov zariadením Inner Scan

  • programy ideálneho formovania a modelovania postavy v problematických partiách

  • vysokoúčinné anticelulitídové programy

  • kyslíkovú, vibračnú, rejuvenizačnú a tepelnú terapiu v jednom zariadení - SlimLine

  • skutočné "antiaging" programy pre pokožku a telo

  • najkvalitnejšiu prístrojovú lymfodrenážnu masáž v okoli

  • redukciu vrások, akné a podočných vačkov

  • pravidelné ošetrovanie pokožky tváre a tela rádiofrekvenciou.

Viac informácií o jednotlivých programoch nájdete tu.

HYPOXI ŠTÚDIO NitraHYPOXI ŠTÚDIO Nitra

 

 

HYPOXI ŠTÚDIO - bonusy a darčeky

Máte už darček pre svoju partnerku alebo partnera? Venujte darčekové poukážky, ktoré s obľubou kupujete nielen v čase vianočných sviatkov, ale aj pri príležitosti narodenín, menín a iných významných sviatkov a výročí.

HYPOXI ŠTÚDIO Nitra

 

HYPOXI ŠTÚDIO - spadová oblasť a otváracie hodiny

HYPOXI ŠTÚDIO je štúdio, ktoré sa zameravia pre spádovú oblasť Nitra a okolie, Šala a okolie, Sereď a okolie a Hlohovec a okole. Je Vám k dispozícii celý týždeň, od pondelka až do piatku. Zákazníkov prijímame na objednávku. Kontaktovať náš môžete telefonicky alebo e-mailom. Tešíme sa na Vás!

Hypoxi štúdio Nitra

Od 15.5.2019 definitívne zavádzame možnosť zakúpenia našich programov /aj mesačných/ na splátky formou pri zakúpení programu 60 % ceny, zvyšok doplatok 40 % v polovici programu.

Od 15.5. 2019 s cieľom zatraktívniť naše služby nabiehame na nový bonusový systém:

Každá zákazníčka, ktorá si u nás zakúpi mesačný akýkoľvek typ programu dostane možnosť 3 ošetrení pokožky tváre a tela na zariadení SLIMLINE DE LUXE a to podľa vlastného výberu. Každá zákazníčka, ktorá si u nás zakúpi dvojmesačný akýkoľvek typ programu dostane možnosť 5 ošetrení na zariadení SLIMLINE DE LUXE a to podľa vlastného výberu.

Programy môžu byť so zameraním na ošetrenie pokožky tela a tváre fotojuvenizáciou, infra a vibro saunou /infračervené, červené a oranžové svetlo/ a kyslíkovou terapiou, spevňovanie pokožky, regeneračné a uvoľňujúce programy.

MÁME SKVELÚ SPRÁVU PRE VŠETKY „FANÚŠIČKY“ NAŠEHO HYPOXI FB PROFILU:

Každá z vás, ktorá sa rozhodne zakúpiť akýkoľvek typ programového bloku, bude ho mať za mimosezónne ceny.čo znamená u niektorých programov ušetrenie až niekoľkých desiatok eur.

 

Všetko pre Vaše telo a pokožku!
 

Hypoxi štúdio Nitra

Dubina 1182, 951 35 Veľké Zálužie

Tel.: 0918 180 925

E-mail: info@hypoxistudio.sk
 

www.hypoxistudio.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok