HUMANA – moderný second-hand - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

HUMANA – moderný second-hand

dátum pridania: 09.06.14-10:25

HUMANA People to People Slovakia s.r.o. je spoločnosť napojená na medzinárodnú sieť Humana People to People. Účelom vedenia spoločnosti je vytvoriť zisk a podporovať rozvojovú činnosť v krajinách, kde je to potrebné.

Humana People to People je sieť neziskových organizácií, ktoré poskytujú pomoc v Európe, Severnej Amerike, Afrike, Ázii a Latinskej Amerike, a všetky pracujú na poli medzinárodnej solidarity, spolupráce a rozvoja. Humana People to People je založená na solidárnom humanizme a hlbokom blízkom prístupe k ľuďom v núdzi. Humana People to People pracuje spoločne s ľuďmi na pálčivých problémoch, ktorým ľudstvo čelí ako je vzdelanie, zdravie, potravinová bezpečnosť, životné prostredie, pomoc deťom, ekonomický rozvoj a núdzová pomoc. V súčasnosti je členmi „Federácie asociácií pripojených k Medzinárodnému hnutiu Humana People to People“ 35 nezávislých národných rozvojových organizácií, ktoré poskytujú pomoc a majú aktivity v 43 krajinách na 5 kontinentoch. V súčasnosti aktivity na Slovensku spočívajú v triediacej prevádzke secondhandového oblečenia nachádzajúcej sa v Martine a v 21 secondhandových obchodoch rozšírených v mestách  ako napríklad Žilina, Martin, Trenčín, Banská Bystrica, Zvolen, Nitra, Poprad, Prievidza, Liptovský Mikuláš, Čadca a Ružomberok.

Logo na našom obchodoch je: „Humana People to People“. Je to zmiešaný výber oblečenia z: Talianska, Nemecka, Dánska, Španielska, USA, Slovinska a Rakúska. Oblečenie je starostlivo vybrané a ako zákazník môžete nakupovať pohodlne a tešiť sa zo širokého výberu módnych značiek a moderného oblečenia. Obchody HUMANA na Slovensku majú „rodinné založenie“, ktoré zahŕňa oblečenie pre všetky vekové kategórie, pre mužov, ženy i deti. Môžete tu tiež nájsť tovar pre domácnosť ako záclony, pokrývky na posteľ, deky atď. Nájdete tu kožené oblečenie, oblečenie na karneval i pracovné oblečenie. Ďalším výsledkom aktivít na Slovensku v súčasnosti je tiež fakt, že v obchodoch sú ľuďom dostupné a odovzdávané mnohé informácie o práci na rozvoji.Na Slovensku boli vytvorené mnohé pracovné miesta a tisícky zákazníkov majú každý týždeň v moderných obchodoch Humana možnosť kúpiť si oblečenie v dobrej kvalite za nízke ceny.

HUMANA – moderný second-hand sídli aj v Nitre a nájdete nás:
Štefánikova 28, Nitra, pešia zóna


Navštívte nás a presvečte sa sami!!!

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok