Hotel Kaštieľ Mojmírovce *** - Kam v meste | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Kam v meste v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Hotel Kaštieľ Mojmírovce ***

dátum pridania: 25.05.16-15:43

Nadštandardné ubytovanie blízko Nitry, Hotel Kaštieľ Mojmírovce, skutočne krásne miesto s nádychom histórie a dokonalý komfort.

Barokovo-klasicistický kaštieľ Mojmírovce z 18. storočia obklopený anglickým parkom vám dnes ponúka jedinečnú atmosféru, kde sa snúbia kvalitné služby hotela, výnimočné kulinárske zážitky a inšpiráciou pretkané prostredie ideálne pre usporiadanie podujatí pre 300 hostí v priestoroch kaštieľa i pod holým nebom.

Hotel Kaštieľ Mojmírovce*** poskytuje ubytovanie, stravovacie a doplnkové služby pre individuálnu a firmnú klientelu. 

 

Dominantou kaštieľa je Chodba tolerancie, Ikonový salón, salón rodáka z Mojmíroviec, grófa Grassalkoviča, kedysi najslávnejší žrebčín Uhorska jedinečne prebudovaný na kongresovú sálu a 300-ročná vínna pivnica. Športových nadšencov poteší 25 m dlhý krytý bazén, telocvičňa, ihrisko a krytá strelnica. Výhodná poloha 1 hodinu cesty z Bratislavy zaručuje pohodlnú dostupnosť.

Miesto, ktoré na každom kroku dýcha históriou vás očarí svojimi príbehmi a ponúkne chvíle oddychu v krásnom parku i v relax centre.

 

V reštaurácii Kaštieľa Mojmírovce si vychutnáte skutočné kulinárske lahôdky v atmosfére, ktorá dýcha stáročnou históriou. Nesúc posolstvo grófa Huňadyho, reštaurácia je zariadená v poľovníckom štýle, s množstvom trofejí a tematických obrazov.
Kapacita reštaurácie je 50 miest. Vyberte si zo špecialít domácej i zahraničnej kuchyne a dolaďte gurmánsky zážitok fľašou výnimočného vína z miestneho vinárskeho regiónu alebo značkového vína z našej bohatej vinotéky.

Lákavú kombináciu histórie, pokojného prostredia uprostred parku a komfortného ubytovania nájdete v kompletne zrenovovaných izbách a apartmánoch priamo v priestoroch Kaštieľa z 18.storočia a priľahlej zrekonštruovanej depandance budove - Žrebčín.

 

Vysnívaná rozprávková svadba v kaštieli sa premení na skutočnosť v Kaštieli Mojmírovce. Romantický kaštieľ obklopený anglickým parkom je dokonalým miestom pre elegantnú svadobnú oslavu i sobáš pod holým nebom. Nechajte sa očariť históriou, umením a prvotriednymi službami a oslávte svoj veľký deň ako sa patrí!
Túžite spečatiť svoj manželský sľub v romantickom prostredí parku, pri fontáne s kulisou romantického kaštieľa v pozadí? U nás ste na správnom mieste! Ak ste si vybrali termín mimo letnej sezóny, sobáš pre Vás zabezpečíme aj v priestoroch kaštieľa, v niektorom z romantických salónikov.

Dokonalý zážitok z vína si vychutnáte v priestoroch 300-ročnej klenbovej tehlovej vínnej pivnice, nachádzajúcej sa v pivničných priestoroch kaštieľa. Vínna pivnica dýcha nielen históriou, ale aj umením. Pod jej rozsiahlu rekonštrukciu sa podpísal architekt Viktor Šabík. Vínna pivnica s vinotékou bola ocenená na medzinárodnom výročnom oceňovaní najväčšieho výrobcu tehál na svete, spoločnosti Wienerberger, spomedzi 260 prihlásených diel z celého sveta. Jej architekt Viktor Šabík so svojím tímom si z Viedne odniesol cenu Brick award 2010 za jej realizáciu. Atmosféru vínnej pivnice s vinotékou dotvára zbierka 120 obrazov od 24 akademických maliarov s tematikou vína a vinohradníctva.

www.kastielmojmirovce.sk/sk/

 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok