Hotel City Nitra - luxusné ubytovanie v cent - Ubytovanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Ubytovanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Hotel City Nitra - luxusné ubytovanie v centre mesta

dátum pridania: 19.05.19-13:35

Hotel City Nitra sa nachádza priamo v centre mesta s prekrásnym výhľadom na divadlo, hrad a pešiu zónu. Ubytovanie v nadštandardných izbách spĺňa kritériá aj náročných hostí.

Hotel v centre Nitry

Hotel City Nitra predstavuje atraktívne ubytovanie v relax a biznis hoteli v Nitre priamo v historickom centre na Svätoplukovom námestí.

Ako k nám trafíte?

Sme dva samostatne pôsobiace hotely v jednej budove, s vchodmi hneď vedľa seba. Bohužiaľ, niekedy sa stáva, že naši zákazníci vojdú do nesprávnych dverí. Náš vchod sa nachádza vpravo, ako môžete aj vidieť na priloženom obrázku. Odporúčame vám do navigácie zadať adresu Mostná 62, pri tejto budove, už budete vidieť navigačné tabule, ktoré vás dovedú do nášho hotela, pri ktorom na vás čaká bezplatné parkovisko. Do hotela sa dostanete cez rošírený chodník cez podchod.

Hotel City Nitra

Ubytovanie v hoteli

Ubytovanie spĺňa kritériá pre náročných hostí. Ponúkame 22 dvojlôžkových izieb s balkónmi, vrátane 2 apartmánov a 2 jednolôžkové LUX izby, ktoré Vám svojim komfortným zariadením poskytnú pocit domova a súkromia.Všetky izby v našom hoteli klimatizované a pripravené pre našich vzácnych hostí. Na našej webovej stránke si môžete pozrieť aktuálny cenník služieb ubytovania v Hoteli City Nitra.

Biznis izba

Biznis izby sú vybavené hnedým nábytkom s pohodlnými kobercami. Počas voľných chvíľ si môžete užiť veľký LCD Tv s USB vstupom či relaxačný v modernej kúpeľni s hnedým podlhovastým obkladom. Biznis izby sa nachádzajú na 3. a 4. poschodí s krásnym výhľadom. Majú vlastné balkóny, na ktorých si vychutnáte krásny výhľad na Nitru.

Hotel City Nitra Biznis izbaBiznis izba Hotel City

 

Apartmán LUX

Apartmány LUX na dlhodobý prenájom sú situované na streche a ponúkajú prekrásny výhľad na Nitru a okolie. Terasa s umelou trávou vám spríjemní každodenné chvíle odpočinku. Bytové apartmány sú priestranné, moderne zariadené, s plne vybavenou kuchynkou, veľkou LCD televíziou a luxusným nábytkom.


Hotel City Nitra Hotel City Nitra

Hotel City Nitra Hotel City Apartmán LUX

Stravovanie

V cene izby sú zahrnuté chutné a bohaté raňajky vo forme švédskych stolov. Priamo pri hoteli sa nachádza viac reštauračných zariadení so širokou ponukou jedál a možnosťou obedového menu.V prípade potreby vieme našim hosťom zabezpečiť skoršie raňajky, raňajky do postele alebo pripraviť balíček na cestu.

Taktiež ponúkame raňajky pre celiatikov, ktoré nám stačí vopred nahlásiť a pripravíme vám chutné a bezlepkové raňajky. Priamo pri hoteli sa nachádza viac reštauračných zariadení so širokou ponukou jedál a možnosťou obedového menu. Jedlo si môžete objednať priamo na hotel. V rámci jedálenského kútu v letných mesiacoch je k dispozícií naša krásna slnečná terasa, kde si môžte vychutnať skvelé raňajky s výhľadom na námestie.

Hotel City NitraHotel City Nitra ranajky

 

 

Čo všetko Vám ešte ponúkame?

V Hoteli City Nitra Vám ponúkame bezdrôtové pripojenie na internet Wi-Fi, strážené non-stop parkovisko, pranie, žehlenie alebo hotelové auto. Radi ubytujeme aj vášho štvornohého miláčika. Výborná poloha priamo v centre mesta ponúka množstvo príležitostí, ako sú návšteva kultúrnych a historických atrakcií, špičkové nitrianske bary a reštaurácie a tiež zeleň v Mestskom parku a pri rieke Nitra.

Hotel City Nitra

V našom hoteli ste vždy srdečne vítaní!

Hotel City Nitra

Svätoplukovo námestie 1,
949 01 Nitra

Tel.č.: 037/652 12 03
E-mail: reception@city-hotel.sk 

cityhotel.mojanitra.sk

 www.city-hotel.sk

Sme aj na Facebooku:


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok