Hotel Agroinštitút *** Nitra - ubytovacie, s - Ubytovanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Ubytovanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Hotel Agroinštitút *** Nitra - ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby

dátum pridania: 16.02.18-11:18

Hotel Agroinštitút *** Nitra sa nachádza v tichom a peknom prostredí v blízkosti výstaviska Agrokomplex, v mestskej časti Chrenová, s krásnym výhľadom na hrad, Zobor a Kalváriu. Je vzdialený len pár minút autom od centra mesta. Hotel je súčasťou vzdelávacieho komplexu Agroinštitútu Nitra, štátny podnik.

Hotel Agroinštitút *** Nitra - kompletné služby a kvalitné ubytovanie

Hlavným poslaním Hotela Agroinštitút *** Nitra nie je len poskytovať ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby v najlepšej možnej kvalite, ale cieľom zamestnancov hotela je aj spríjemniť pobyt svojim hosťom, poskytnúť im kompletné služby s kvalitným ubytovaním a vynikajúcou kuchyňou, postarať sa o ich bezpečnosť, pohodlie a zabezpečiť ich skorý návrat. Výborná poloha hotela zaručuje hosťom všestranné využitie voľného času a to návštevou obchodného centra, krytého bazéna, tenisových kurtov a haly, jazdeckého areálu, kultúrnych pamiatok.

hotel agroinštitút nitra

Hotel Agroinštitút *** Nitra - ubytovanie

Naši hostia v Hoteli Agroinštitút Nitra majú k dispozícií priestranné dvojlôžkové alebo jednolôžkové izby a apartmány. V cene ubytovania poskytujeme aj raňajky, parkovisko, neobmedzené a bezplatné pripojenie na internet. Všetky izby sú vybavené samostatnou kúpeľňou (sprchový kút, WC), chladničkou, TV, telefónom a prípojkou na internet. Stravovanie hostí je zabezpečené v hotelovej reštaurácii s domácou a medzinárodnou kuchyňou.

hotel agroinštitút nitrahotel agroinštitút nitra

hotel agroinštitút nitrahotel agroinštitút nitra

Hotel Agroinštitút *** Nitra - kongresové centrum

Vďaka dlhoročným skúsenostiam s organizovaním kongresov je Hotel Agroinštitút Nitra ideálnym partnerom pre firemné akcie, alebo eventy. V komplexe je k dispozícii 14 miestností rozličnej veľkosti (s kapacitou 12 - 80 miest, kongresová sála s kapacitou 220 miest) na usporiadanie nielen kongresov, ale aj seminárov, školení, pracovných porád, obchodných jednaní a taktiež rodinných osláv. Hotel zabezpečí kompletné technické vybavenie a občerstvenie podľa požiadaviek klienta.

hotel agroinštitút nitrahotel agroinštitút nitra

hotel agroinštitút nitrahotel agroinštitút nitra

Hotel Agroinštitút *** Nitra - wellness

Pre všetkých hostí, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni, ako aj pre tých, ktorí uprednostňujú aktívny oddych, ponúkame dokonalé spojenie oddychu, relaxu a komfortu s neopakovateľnou atmosférou vo FITLIFE CENTRE, ktoré Vám ponúka spinning, pilates, taebo, SM systém a vo wellness centre sú k dispozícii sauny - fínska, parná a infrasauna a hydromasážna vaňa s vírivkou a svetelnou terapiou.

hotel agroinstitut nitrahotel agroinstitut nitra

hotel agroinstitut nitrahotel agroinstitut nitra

Veríme, že návšteva u nás bude pre Vás príjemným zážitkom! 

Hotel Agroinštitút *** Nitra

Akademická č. 4,
949 01 Nitra

Tel.č.:+421 37 7910 111, +421 908 291 248
E-mail: recepcia@agroinstitut.sk

www.agroinstitut.sk/hotel-agroinstitut

Nájdete nás aj na Facebooku:


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok