Horúca NOVINKA z autosalónu v Ženeve - Nová M - Auto-Moto | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Auto-Moto v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Horúca NOVINKA z autosalónu v Ženeve - Nová MAZDA CX-5

dátum pridania: 08.03.17-12:25

Na autosalóne v Ženeve mala Mazda CX-5 svoju európsku premiéru. Nová Mazda CX-5 má štýlový, prémiový dizajn KODO s vyváženými proporciami a ponúka pôžitok i komfort z jazdy pre cestujúcich aj pre vodiča. Všetky info ohľadom jej výbavy a ceny u nás v N-motor. Radi odpovieme na vaše dotazy.

Na autosalóne v Ženeve mala Mazda CX-5 svoju európsku premiéru. Nový CX-5 má ešte agresívnejší dizajn a vyspelejšie technológie, a vo vzťahu k "starým" modelom je širšia o 10 mm a dlhá až 4,55 metra. Nová Mazda CX-5 na vás zapôsobí štýlovým, prémiovým dizajnom KODO s vyváženými proporciami a ponúka pôžitok i komfort z jazdy pre cestujúcich aj pre vodiča.

autosalon zeneva

V novom modeli CX-5, skonštruovanom v súlade s filozofiou orientovanou na človeka, povzniesla spoločnosť Mazda faktor Jinba-Ittai ešte o stupienok vyššie. Dôkazom je napríklad masívna, no pritom kultivovane spracovaná kabína so štýlovým, minimalistickým dizajnom, z ktorého vyžaruje sila a teplo. Vyššiu úroveň komfortu zaručujú sedadlá s konštrukciou, ktorá zabraňuje únave, a tiež dodatočná izolácia a upravené nastavenia zavesenia kolies, ktoré minimalizujú hluk a vibrácie v kabíne. Systém G-Vectoring Control (GVC) zasa zdokonaľuje jazdný komfort, ovládateľnosť a bezpečnosť. Vodiči budú profitovať aj z lepších displejov, ako je napríklad nový projekčný displej* na čelnom skle – jeden z prvých v tejto triede vozidiel.

autosalon zenevanova mazda

nova mazdanova mazda autosalon

Dizajn

Z nového modelu Mazda CX-5 vyžaruje výrazná sofistikovanosť a sila dizajnu KODO, kamkoľvek sa pozriete – od výrazného, prémiového zovňajška, oživeného krásnou novou červenou farbou Soul Red Crystal, až po priestranný, humanocentrický, vyspelejšie pôsobiaci interiér, poskytujúci cestujúcim komfort a vodičovi ideálnu polohu za volantom. Je to skrátka majstrovské dielo, ktoré poteší každého.

nova mazda autosalonmazda v zenevemazda v zeneve

mazda novy model

Technológia

Jazda v novém modeli Mazda CX-5 je úžasná nielen pre vodiča, ale aj pre jeho spolucestujúcich. Konštruktéri spoločnosti Mazda vyladili moderné technológie SKYACTIV tak, aby sa vozidlo správalo na ceste ešte vyspelejšie a agilnejšie. Vďaka systému G-Vectoring Control nová Mazda CX-5 lepšie reaguje na pohyby volantu a je lepšie ovládateľná. Nechýbajú ani moderné technológie vrátane bezpečnostných funkcií i-ACTIVSENSE a systému konektivity a infozábavy MZD Connect.

mazda novy model

Výkon

Za volantom nového modelu Mazda CX-5, ponúkajúcej nový pohľad na radosť z jazdy, zažijete ešte intenzívnejší pocit prepojenia medzi vozidlom a vodičom. Inovatívne motory SKYACTIV. Motory Mazda ponúkajú vynikajúci výkon v spojení s nízkou spotrebou paliva. 2,0-litrové a 2,5-litrové benzínové motory v novom modeli Mazda CX-5 sa vyznačujú skvelou výkonovou rezervou, podobne ako tichý a upranejší, no pritom výkonný 2,2-litrový naftový motor SKYACTIV-D.

predstavujeme mazdumotory SKYACTIV mazdapozitok z jazdy mazdapozitok z mazdy
 poslať článok mailom  vytlačiť článok