Hokej: Nitra zdolala doma Skalicu vysoko 7:1 - Ubytovanie | moja Nitra

hľadať:

Hokej: Nitra zdolala doma Skalicu vysoko 7:1

dátum pridania: 30.10.15-21:59

HK Nitra - HK 36 Skalica 7:1 (0:0, 5:0, 2:1)
Góly: 26. Milam (M. Slovák, Stloukal), 31. Laliberté (M. Slovák, Stloukal), 32. H. Ručkay (Stümpel), 38. Kutálek (M. Novák), 39. Podhradský (Valent), 51. Ordzovenský (Stümpel, Podhradský), 59. H. Ručkay (Kutálek, Podhradský) - 60. Lantoš (Opalek, K. Jass)

Nitra: Valent - Milam, F. Kuzma, Ordzovenský, Podhradský, Mezei, M. Novák, Guoth - Stloukal, M. Slovák, Laliberté - H. Ručkay, Stümpel, Kutálek - Bajtek, J. Štefanka, Macík - E. Piačka, Bene, S. Buček - M. Pupák

v prvej časti sa hral vyrovnaný hokej, dokonca si Skalica vytvorila viacero gólových šancí a Valent domáci tim podržal. Nitra rozhodla o zápase prakticky až v druhej časti, v ktorej zverenci trénera Stavjaňu piatimi gólmi naklonili zápas na svoju stranu. Nitrianski hokejisti už zápas doviedli do víťazného konca s vysokým skóre 7:1.

Andrej Kmeč (asistent trénera Nitry): "Prvú tretinu sme hrali málo agresívne a Valent nás podržal. Druhá tretina bola lepšia a zaslúžene sme v nej päťkrat skórovali. Mrzí nás ten jeden gól v poslednej minúte."