Hľadáte ideálnu dlažbu k Vášmu - Sanita, obklady, dlažby | moja Nitra
 
 

Hľadáte ideálnu dlažbu k Vášmu domu?

dátum pridania: 16.07.18-14:54

DAMMATIS sa zaoberá distribúciou a predajom výrobkov CS-BETON, predajom stavebných hmôt a betónových výrobkov, dodávaním plotov z betónových tvárnic, domov, záhradnej architektúry a iných objektov z betónových výrobkov.

Medzi hlavné priority, ktoré si naši klienti určujú pri výbere dlažby patrí jej atraktivita, čiže celkový dizajn, farba, štruktúra či zloženie. Využite výhody betónu s krásou prírodného kameňa a technológiou CLEAN PROTECT PLUS! Táto technológia vám zaručí, že vaša dlažba bude ochránená voči všetkej špine, ktorá by sa mohla na nej usadiť, ako napríklad olej z vozidla, rozliate víno pri garden párty, kečup a podobne.

Ďalšou výhodou tejto technológie v kombinácií s betónom je jej vynikajúca údržba najmä v zimnom období, kedy takýto typ dlažby môžete posypať so soľou.

Jednou z najobľúbenejších druhov tejto betónovej dlažby je  tip Colormix. Táto betónová dlažba je tvorená kombináciou viacerých farieb (maximálne 3), ktoré vytvárajú atraktívnu mozaiku, pričom výber farby sa určuje na základe farby fasády domu či strechy. 

Pozrite si video, v ktorom vám bližšie vysvetlíme, ako CLEAN PROTECT PLUS v kombinácií s betónom funguje:

DAMMATIS - predaj stavebných hmôt a betónových výrobkov

Nitrianska 374, 951 75 Beladice
Tel.: 0903 146 541
E-mail: dammatis@dammatis.sk

www.dammatis.sk
Nájdete nás aj na Facebooku!
 poslať článok mailom  vytlačiť článok