GEPARD FINANCE Nitra - finančné poradenstvo a k - Reality | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Reality v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

GEPARD FINANCE Nitra - finančné poradenstvo a kompletné spracovávanie úverov

dátum pridania: 06.05.14-11:50

Dlhodobá profesionálna starostlivosť o klientov a vytváranie spokojnej "rodiny" - to je motto GEPARD FINANCE Nitra. Naše služby Vám zaručia lepšie hospodárenie s časom, informáciami a financiami.

GEPARD FINANCE Nitra - šetríme Váš čas aj financie

Spoločnosť GEPARD FINANCE Nitra funguje od roku 2008 a za to obdobie naše služby využilo takmer 6 000 spokojných klientov. Jednoduchú dostupnosť a komfortnú obsluhu klientov zabezpečujú naše obchodné miesta po celej Slovenskej republike. Nájde nás aj v Nitre na Sládkovičovej ulici, kde Vám dohodneme tie najlepšie podmienky na trhu. Hlavným oborom činnosti GEPARD FINANCE Nitra je poradenstvo v oblasti hypotekárnych úverov a kompletné spracovanie úverových produktov.

gepard finance nitra

GEPARD FINANCE Nitra - maximálne prispôsobenie klientom

V GEPARD FINANCE Nitra vieme klientom prezentovať produkty v zrozumiteľnej forme, odkomunikovať všetky výhodné podmienky. Obchodnému partnerovi zase prinášame trvalú pridanú hodnotu a stabilné podnikateľské zázemie.
Ponúkame služby:

  • individuálnym klientom - bezplatne spracovávame všetky typy hypotekárneho financovania

  • realitným kanceláriám - spolupráca s profesionálnymi pracovníkmi, ktorý koordinujú a synchronizujú celý proces predaja v realitnej kancelárii a financovania v banke

  • developerskym spoločnostiam - ponúkame kvalitný hypotekárny servis

  • bankovým domom - profesionálne a kompletne spracované žiadosti o hypotéku

gepard finance nitra

GEPARD FINANCE Nitra - hypotéky a ich refinancovanie

GEPARD FINANCE Nitra Vám ponúka tú najlepšiu hypotéku na trhu, ktorá bude vyhovovať presne Vašim potrebám a možnostiam. Hypotéka s nami je hypotéka bez starostí. Naši makléri Vám nájdu hypotéku s najnižšou úrokovou sadzou na trhu. Pri refinancovaní hypotéky získate predovšetkým nižší úrok a prípadne aj lepšie podmienky. Výhodami refinancovania s GEPARD FINANCE Nitra sú žiadne starosti, zjednodušené dokladovanie dokumentov, nižší úrok a naše poradenstvo je pre Vás zdarma!

gepard finance nitra

 

GEPARD FINANCE Nitra - financie pre život

Sládkovičová 1 (2.poschodie), 949 01 Nitra
Tel.: +421 903 451 866
E-mail: info@gepardfinance.sk


www.gepardfinance.sk
Nájdete nás aj na Facebooku:
 poslať článok mailom  vytlačiť článok