Gastro - Gastroservis - kaviarne - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 
 

kaviarne

kaviarne - preverené kontakty, podrobné informácie o firmách, ponuky, akcie firiem z Nitry a okolia. Vyhľadávač firiem, spoločností a prevádzok z Nitry
ukázať
v mape

Babičkina cukráreň Nitra - kaviarne

Príďte si vychutnať koláčik do príjemného prostredia v Babičkinej cukrárne, ku ktorému vám prinesieme aj kvalitnú taliansku kávičku Lavazza.
Štefánikova trieda 34, 949 01 Nitra
tel:0903 533 284
ukázať
v mape

McDonald´s - OC MLYNY - McCafé - OC Mlyny

McCafé je unikátna kaviareň s rozmanitými kávovými špecialitami.
OC Galéria MLYNY - Štefánikova tr. 61, 949 01 Nitra
tel:+421 650 400050
ukázať
v mape

McDonald`s - Bratislavská ul. - McCafé - Bratislavská ul.

Popis činnosti: Čo je McCafé ? Pre tých, ktorí hľadajú zastavenie v dnešnom hektickom živote, je McCafé v rámci reštaurácie McDonald´s príjemnou oázou pokoja.
Bratislavská 1 , 949 01 Nitra
tel:037/651 36 85
ukázať
v mape

Mc Donald´s - Terminál R1 Beladice - kaviarne

Čo je McCafé ?
Pre tých, ktorí hľadajú zastavenie v dnešnom hektickom živote, je McCafé v rámci reštaurácie McDonald´s príjemnou oázou pokoja. Prináša pohodlný a príjemný zážitok v kaviarni, ktorá ponúka prvotriednu kvalitnú kávu za priaznivé ceny.

Vo svete veľmi obľúbené McCafé je unikátna kaviareň s rozmanitými kávovými špecialitami: ponúka 18 druhov prvotriednej kávy a 6 druhov čajov. Zároveň 18 druhov dezertov od špičkových dodávateľov z rôznych kútov Európy (Taliansko, Nemecko, Maďarsko, Česko).

McCafé, rovnako ako všetky reštaurácie McDonald´s v SR, svojim zákazníkom ponúka kávu, ktorá nesie certifikát nezávislej organizácie Rainforest Alliance. Ide o špičkovú 100 % zmes odrody Arabica značky Jacobs od spoločnosti Kraft Foods, pôvodom z latinskoamerických fariem. Vyznačuje sa výraznou arómou a nezameniteľnou, dlhodobo stálou chuťou.

Čo znamená Rainforest Alliance?
Veľmi dobre vieme, že kvalita kávy sa začína pri pestovaní a zbere kávových zŕn. A preto ponúkame kávu, ktorá nesie certifikát nezávislej organizácie Rainforest Alliance. Jej logo je zárukou, že káva pochádza z plantáží fariem, ktoré sú riadené s ohľadom a na životné prostredie a zaručujú dobré podmienky na pestovanie kávy aj pre pracovníkov na plantážach a ich rodiny. Dobrú kávu tak budeme môcť ponúknuť nielen vám, ale aj ďalším generáciám.

Akú kávu pripravujeme v McCafé?
Každú šálku kávy pripravujeme z 9,5 g čerstvo pomletej kávy na namodernejších strojoch, ktoré majú potrebnú technológiu na prípravu kávy s kontrolou teploty vody, prešovacieho tlaku, rýchlosti a jemnosti mletia.

McCafé ponúka zákazníkom len 100 % Arabicu zo strednej a južnej Ameriky. Arabica je totiž medzi znalcami považovaná za kvalitnejšiu kávu pre svoju jemnú chuť a výrazne kávovú arómu. Arabica má vyššie nároky na pestovanie a na kvalitu pôdy, pestuje sa vo vyšších nadmorských výškach a jej zrná sa zberajú prevažne ručne.

Naše produkty:

Kávy
* Espresso
* Cappuccino
* Latte Macchiato
* Café Latte
* Mochaccino
* Flat White
* Videnská káva
* Café Americano
* Horúca čokoláda

Frappé
* Café Frappé
* Mocha Frappé
* Caramel Frappé
* Double Choco Frappé

Ľadové nápoje
* Ľadová káva
* Ľadová čokoláda
Čeladická ulica, 95175 Beladice
tel:0905 32 00 32