Firemné večierky v Satori Fusion Restaurant - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Firemné večierky v Satori Fusion Restaurant

dátum pridania: 07.11.18-14:42

Zorganizujte Vaše firemné večierky v priestoroch Satori Fusion Restaurant a strávte príjemný čas so svojimi zamestnancami.

SATORI FUSION RESTAURANT – reštaurácia, v ktorej môžete prežiť Vaše firemné vianočné večierky a firemné posedenia v príjemnej atmosfére s bohatým výberom moderných jedál. Jednoducho - hra chutí, vôní a fantázie na jednom mieste.

Na obrázku môže byť: obrazovka a interiérNa obrázku môže byť: sediaci ľudia, stôl a interiér

Satori je reštaurácia, ktorá spája modernú gastronómiu, profesionálnu obsluhu a príjemnú atmosféru v netradičnom prostredí s nádychom exotiky. Reštaurácia funguje pod vedením skúseného šéfkuchára Jána Kontroša.

Na obrázku môže byť: sediaci ľudia a interiérSatori Fusion Restaurant

Kvalita je jedna z hodnôt, ktorú má reštaurácia za cieľ prinášať svojim hosťom. Satori si zakladá na čerstvých surovinách, na prvotriednom mäse, rybách a kvalitných značkových vínach. Okrem vín ponúka  aj vzácne druhy čajov a dezerty, ktorých kombinácia chutí vás očarí.

Miesto pre vianočné večierky, posedenia

Blíži sa koniec roka. Čas, kedy sa viac stretáva nielen rodina, ale aj zamestnanci a kolegovia. Na všetky pracovné povinnosti môžete so svojimi zamestnancami zabudnúť na firemnom stretnutí v Satori. 

Firemné večierky v Satori Fusion RestaurantPosedenia v Satori

Príjemné, pozitívne prostredie reštaurácie Satori je ideálnym pre Vaše vianočné večierky a firemné koncoročné posedenia. Reštaurácia ma kapacitu 56 miest a k dispozícii ponúka dva salóniky.

Prvý salónik, TATAMI, je zariadený v japonskom štýle. Osloví Vás svojou príjemnou a pokojnou atmosférou, vďaka ktorej si môžete nerušene užiť jedinečné posedenia s rodinou, priateľmi, obchodnými partnermi. Kapacita salónika je 6 – 8 osôb. Druhý salónik je väčší, s kapacitou 14 miest a je vhodný na menšie firemné akcie a školenia.

Na obrázku môže byť: interiérNa obrázku môže byť: interiér

V salóniku je k dispozícii datataprojektor, ktorý môžete využiť ako informačnú pomôcku na školeniach. Salónik si môžete rezervovať na tel. čísle +421 911 505 363. V rámci príprav firemných večierkov a posedení Vám personál reštaurácie pomôže od samotnej výzdoby, až po menu podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

Ponuka jedla v Satori Fusion RestaurantSatori Fusion Restaurant

 Doprajte sebe a svojím blízkym, či zamestnancom zážitok, o akom ani nesnívali. Doprajte chuťovým bunkám pocit exotiky. Navyše, môžete Vaše firemné posedenie ozvláštniť školou sushi pod vedením šéfkuchára Jána Kontroša, ktorá prinesie Vám i Vašim hosťom nevšedný kulinársky zážitok.

Darčekové poukážky a sushi sety 

Ak chcete svojim zamestnancom darovať vianočný darček, ktorý ich zaručene poteší, tak sa na darčekové poukážky reštaurácie môžete spoľahnúť. SATORI Fusion Restaurant ponúka tiež možnosť zakúpiť sushi sety vo VIP boxoch (za príplatok 10€) podľa vlastného výberu. Ak s výberom potrebujete pomôcť, personál Vám ochotne poradí.

Darčekové poukážky od Satori

Donáška 

Skvelú ázijskú kuchyňu  si môžete dopriať aj v pohodlí Vášho domova alebo kancelárie. SATORI donáška je tu pre vás od 11.00h do 21.00h. Pri donáške nie je možné uplatniť stravné lístky a nie je možná platba kartou. Balenie jedla je v cene. Cena donášky v rámci Nitry je 1 €, mimo Nitry dohodou. Na facebookovom profile, ale aj na stránke reštaurácie nájdete aktuálne informácie o prebiehajúcich akciách a obedovom menu na príslušný týždeň. Satori ponúka aj službu TAKE AWAY, vďaka ktorej si môžete jedlo vyzdvihnúť aj osobne na základe telefonickej objednávky.

 

 

S prípravou firemného stretnutia sa na nás môžete spoľahnúť.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Navštíviť našu reštauráciu môžete:
Po - Št: 10:00 - 22:00
Pia: 10.00- 23:00

So: 11:00 - 23:00
Ne: 11:00 - 22:00

Satori Fusion Restraurant Nitra 
Štúrova 12
949 01 Nitra


Rezervácie a TAKE AWAY objednávky:
+421 911 505 363

E-mail: satorinitra@gmail.com

Nájdete nás na Facebooku:

 www.satorinr.sk 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok