FILTER INVEST Nitra - filtračné systém - Dielňa, záhradka | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Dielňa, záhradka v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

FILTER INVEST Nitra - filtračné systémy a studne

dátum pridania: 27.05.16-14:01

Spoločnosť Filter Invest Nitra sa špecializuje na samočistiace filtračné zariadenia. Podľa požiadavky zákazníka sme schopní analyzovať filtračný problém a ponúknuť jeho optimálne riešenie.

Filter Invest Nitra

Spoločnosť Filter Invest Nitra poskytuje služby v oblasti predaja, výroby a servisu filtračnej techniky na vodu, tekutiny a vzduch. Ponúkame Vám plnoautomatické samočistiace filtre, vreckové, kazetové filtre a filtračné materiály. Naši pracovníci sú v oblasti čistenia kvapalín a vo filtračnej technike odborníkmi s viac než pätnásťročnými skúsenosťami. Filter Invest Nitra poskytuje služby nielen v priemyselnej oblasti, ale aj v domácnostiach.

vodne filtre nitra

Vyberte si z Filter Invest Nitra

Máte na výber z viacerých kvalitných druhov filtrov:

  • ACF Hrubý filter

  • MT-IBA

  • Rotačné bubnové filtre a parabolické spádové sitá

  • Kalolisy (priemyslové odvetvie - spracovanie mramoru)

  • filter TRIPLO

vodne filtre nitra

ACF Hrubý filter je špeciálny filter na ochranu čerpadiel, potrubných systémov a prevádzkových zariadení pred väčšími časticami nečistôt.

vodne filtre nitra

Aplikuje sa v oblasti filtrácie povrchových a odpadových vôd, ochrany čerpadiel a potrubných systémov, používa sa aj vo funkcii predfiltrácie pred jemnými filtrami. Výhodou jeho používania sú jednoduchá obsluha a nízke náklady na údržbu.

Filter MT-IBA sa používa pri jemnej filtrácií a poskytuje veľkú filtračnú plochu. Tento filter Vám pomôže zlikvidovať parazity z pitnej vody, baktérie z chladiacej vody a používa sa aj pri recyklácií odpadových vôd.

vodne filtre nitra

Rotačné bubnové filtre a parabolické spádové sitá sa aplikujú pri filtrácií odpadových a prevádzkových vôd.

Kolalis je zaraidenie špeciálne navrhnuté pre priemyselné odvetvie, ktoré spracúvava mramor. Je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov s použitím špičkových technológií pri rešpektovaní špecifických vlastností kalov s obsahom mramoru. Kalolis zaisťuje kontinuálnu separáciu pevných častíc z kalu a umožňuje tak recirkuláciu odpadových vôd.

TRIPLO filter je špecifický, ponúka hneď tri filtračné systémy: kazetový, košový a kapsový filter. Filter TRIPLO garantuje tesnosť pre mikrofiltráciu, ergonomickú konštrukciu a ľahkú obsluhu.

vodne filtre nitra

 

 

S filtračným systémom od Filter Invest bude Vaša voda dokonale čistá.

 

Filtračné systémy a studne Filter Invest Nitra

 
Farská 1
949 01 Nitra

Tel.: 037/651 98 91
e-mail: info@filterinvest.sk
 

 www.filterinvest.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok