Feng Shui - staré čínske umenie, ako harmoni - Kancelária | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Kancelária v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Feng Shui - staré čínske umenie, ako harmonizovať priestor

dátum pridania: 19.03.15-12:33

Vedeli ste, že usporiadanie obytného aj pracovného priestoru vplýva na Vašu energiu a produktivitu? Že väčšina problémov v domácnosti alebo vo Vašej firme môže súvisieť s nevhodným rozložením Vášho priestoru? Ak Vás trápia choroby, finančné problémy, či medziľudské vzťahy, nezúfajte, Feng Shui - Saimon Team môže pomôcť aj Vám!

Feng Shui - Saimon Team

Feng shui - Saimon Team tvorí tím odborníkov, ktorí Vám odporučia riešenie pre úpravu Vášho priestoru tak, aby ste sa v ňom cítili skvele. Aby sme mohli prežiť zdravý a spokojný život, musí energia v našom životnom prostredí prúdiť bez prekážok. Ostré hrany, nesprávne umiestnené dvere, alebo nábytok môžu plynulý tok tejto dôležitej energie narušiť. Okrem toho žijeme v dobe celoplanetárnej krízy životného prostredia, kde sa znalosť Feng shui, najväčšieho odborníka na prírodu, môže nemalou mierou podieľať na globálnom liečení našej planéty.

Feng Shui - Saimon Team Nitra

Feng Shui - Saimon Team - najväčší odborník

Feng shui je staré čínske umenie ako usporiadať priestor okolo nás. Cieľom je dosiahnuť rovnováhu energie čchi na miestach, kde bývame a pracujeme. Čchi (nazývaná ako vitálna energia, primárna energia alebo životná sila) je základom energie, ktorá prúdi vo všetkých veciach. Usporiadanie nášho okolia ovplyvňuje tok čchi a nesmierne ovplyvňuje aj naše podvedomie. Výraz Feng shui v preklade znamená „vietor a voda“. Týmito živlami je vytvorený všetok život na celej našej planéte. V súčasnosti žijeme v dobe celoplanetárnej krízy životného prostredia, kde sa znalosť Feng shui, najväčšieho odborníka na prírodu, môže nemalou mierou podieľať na globálnom liečení našej planéty.

Feng shui - Saimon Team Nitra

Feng Shui - Saimon Team - harmonické bývanie

Pri projektoch firmy Feng shui - Saimon Team nás zaujíma v prvom rade človek samotný, jeho životná situácia a dôvody, pre ktoré chce zmeny vo svojom živote uskutočniť. Či už ste sa rozhodli kvôli zdravotným ťažkostiam a negatívnym vplyvom, s ktorými sa neustále v živote stretávate alebo len chcete svoje obytné prostredie zharmonizovať a cítiť sa v ňom lepšie a naplnenejšie, poradenstvo od odborníka Feng Shui a projekt podľa princípov Feng Shui Vám pomôže ukázať cestu. 

Feng Shui - Saimon Team Nitra

Feng shui -Saimon Team a jeho poradenstvo prebieha ústnou formou priamo vo Vašom priestore. Obsahuje osobnú obhliadku priestoru s okolím, jeho zameranie a konzultáciu s Vami ako obyvateľmi priestoru.

Od Vás požadujeme nasledovné podklady:

  • pôdorys priestoru, najlepšie v mierke 1:50, príp. 1:100 s rozmermi a zakreslenými oknami a dverami, ak je objekt viacpodlažný, tak pôdorys každého podlažia

  • dátum kolaudácie domu alebo ukončenia kompletnej rekonštrukcie (výmena okien, dverí, podláh, strechy)

  • dátum nasťahovania sa do objektu

  • dátum narodenia všetkých členov rodiny.

Feng Shui - Saimon Team Nitra

Feng Shui - Saimon Team - lepší biznis

Tvorba vízií, budovanie firemnej stratégie, investovanie energie a času do práce, riadenie a vykonávanie každodenných činností - to všetko ide ľahšie v harmonickom pracovnom prostredí. Preto mnoho veľkých významných spoločností na celom svete v posledných rokoch úspešne využíva niekoľko tisícročné znalosti tradičného feng shui pre podporu svojho biznisu. Tradičné feng shui sa venuje skúmaniu vlastností priestoru a času a ich vplyvu na životné udalosti.

Feng Shui - Saimon Team Nitra

Riešenie pre Váš biznis zahŕňa:

  • členenie obchodných a kancelárskych priestorov

  • návrhy vhodných tvarov a farieb

  • smerovanie pohybu zákazníkov v obchodných priestoroch

  • podpora predaja Vašich produktov a služieb

  • návrh ošetrenia priestorov pri problémoch.

Feng Shui - Saimon Team Nitra

Feng Shui - Saimon Team - záruka spokojnosti

Feng Shui - Saimon Team sa môže pýšiť väčším množstvom certifikátov, ktoré sú výsledkom zručností a vedomostí svojich odborníkov. 

feng shui saimon nitra

Okrem certifikátov je skvelým príkladom spokojnosti klientov aj množstvo doporučení a referencií

Feng Shui - Saimon Team - bližšie k Vám

Volám sa Iveta Ďurišová a pracujem ako profesionálny konzultant v oblasti Feng shui.

Pred niekoľkými rokmi ma zaujal seminár Feng shui pre poloprofesionálov, ktorého som sa bez váhania zúčastnila. Po jeho absolvovaní som sa hneď prihlásila na niekoľkoročné štúdium Feng shui International Ltd. London. Po skončení som mala možnosť študovať na Akadémii čínskych metafyzických náuk na Mastery Academy v Kuala Lumpur v Malajzii (slov.garant Ing. Synčák/), kde som absolvovala špecializáciu na Korene tradičného Feng shui, Podrobnú analýzu interiérov, exteriérov, Špeciálne štruktúry a kombinácie lietajúcich hviezd, Čínsku astrológiu, Detekciu geopatogénnych zón a samozrejme aj Biznis Feng shui. Okrem toho mám za sebou štúdium základov z Tradičnej čínskej medicíny, Tai chi Chuan, Čchi kung, Psychoenergetiky, Psychotroniky a Alchýmie stravovania. V súčasnosti sa venujem štúdiu Čínskeho jazyka u profesora Shi Lei a štúdiu Čínskej kaligrafie u majstra Paola Zhanga, s ktorým spolupracujem na prekladoch autentických čínskych kníh o tradičnom Feng shui. Vlani som navštívila veľkú a nádhernú Čínu, kolísku tohto starodávneho umenia.

Feng Shui - Saimon Team Nitra

Neváhajte a vyskúšajte overenú metódu ako sa vyhnúť problémom so zdravím, financiami alebo vzťahmi. Stačí len jeden telefonát a naši odborníci Vám prídu pomôcť. Buďte s Feng Shui - Saimon Team zdraví, spokojní, vyrovnaní a dokonca bohatí a šťastní!

 

Staré čínske umenie ako harmonizovať priestor!

Feng Shui - Saimon Team

Tel.: 0910/ 781 881

E-mail: info@fengshui-saimon.sk
 

www.fengshui-saimon.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:
 poslať článok mailom  vytlačiť článok