Fakulta umení Ostravskej univerzity v Ostrave - Kariéra | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Kariéra v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Fakulta umení Ostravskej univerzity v Ostrave

dátum pridania: 27.01.15-11:54

Fakulta umení Ostravskej univerzity v Ostrave ako jediná fakulta v ČR ponúka možnosť štúdia v bakalárskom a nadväzujúcom magisterskom programe Výtvarných umení a Hudobných umení.

fakulta umeni ostravskej univerzity v ostrave

Umelecká a pedagogická výchova v rámci programu Hudobných umení vedie k inštrumentálnej a speváckej interpretácií na vysokej profesionálnej úrovni. Dôraz je kladený na rozvoj schopností, zručností a umelecky tvorivý osobitný prístup k forme a obsahu hudobného diela. Študenti študijného programu Hudobných umení pravidelne účinkujú s Janáčkovou filharmóniou Ostrava, sú členmi divadelných i symfonických orchestrov.

Cieľom študijného programu Výtvarných umení je ponúknuť študentom súčasné umelecké trendy a prostredníctvom výchovy k umeniu a umením poslucháčov kultivovať, rozvíjať ich kreativitu a citlivosť s akcentom na zopovednosť za vlastnú tvorbu. Štúdium sa zameriava na získavanie teoretických a praktických poznatkov v súlade so súčasným stavom vedy a umenia, na ich plnohodnotné využitie a uplatnenie v praxi.

Akademická obec fakulty úzko spolupracuje s umelecky i pedagogicky vysoko špecializovanými a odbornými pracoviskami - s umeleckými školami, galériami a umeleckými telesami z ČR alebo zo zahraničia.

Podrobné informácie k štúdiu záujemci získajú na http://fu.osu.cz/ alebo maria.solonkova@osu.cz.

Informačné video:

 

 

Fakulta umení Ostravská univerzita v Ostrave

Podlahová 3, 70900 Ostrava

Tel.: +420 597 092 950, +420 553 462 950
+420 597 092 900, +420 553 462 900

Email: info.fu@osu.cz

www.osu.cz

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok