EXTERIER SK Nitra - u nás nájdete všet - Dielňa, záhradka | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Dielňa, záhradka v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

EXTERIER SK Nitra - u nás nájdete všetko pod jednou strechou

dátum pridania: 08.09.17-11:04

Hľadáte kompletné riešenia pre váš dom alebo záhradu v Nitre? V EXTERIER SK v Nitre nájdete všetko potrebné pod jednou strechou. Či už hľadáte okná, žalúzie, ploty, brány alebo riešenie pre vašu záhradu, u nás ste na správnej adrese.

EXTERIER SK v Nitre vám ponúka kompletné riešenia pre Váš dom a záhradu. Buďte stredobodom pozornosti a kupujte iba to najlepšie na trhu, aby ste v budúcnosti neboli otrokmi vášho domu. U nás nájdete všetko pod jednou strechou pre vašu záhradu alebo dom.

Vyberte si v našom širokom sortimente produktov pod jednou strechou

Plastové okná a dvere - individualita a kreativita

To je rozdiel, ktorý nás stavia na popredné  miesto, pretože - ruku na srdce – nie sú okná ako okná. Dobre zvolené plastové okná a tak isto aj plastové dvere môžu urobiť aj zo zdanlivo fádnej stavby niečo jedinečné. A preto hľadáme  a nachádzame optimálne riešenia aj tam, kde by ste ich možno nenašli.

Hliníkové okná a dvere

Hliníkové okná a dvere sa stali obľúbené hlavne kvôli svojej odolnosti. Výhodou hliníkových okien a dverý je mimoriadna pevnosť, minimálna údržba, bezpečnosť, luxusný vzhľad a predovšetkým dlhá životnosť. Z pozitívnych vlastností hliníkových profilov vyplýva, že hliníkové okná a dvere sú vhodné všade tam, kde budú veľa namáhané, alebo tam, kde sú náročné poveternostné podmienky.

Tieniaca technika

Tieniaca technika predstavuje najjednoduchšiu a ochranou pred slnečnými lúčmi ako aj nežiaducimi pohľadmi z okolia. Výhodou exteriérovej tieniacej techniky je bezpochyby zamedzenie nežiaducemu prehrievaniu interiéru a možnosť plynulej regulácie svetla v interiéri. Poskytujú aj porovnateľnú tepelnú, zvukovú i svetelnú ochranu a izoláciu.

Garážové brány

Garážové brány sú určené prevažne pre štandardné garáže, dvojgaráže alebo vjazd do hromadných garáží. Sú vyrábané z komponentov zhodných s priemyselnými bránami určenými pre vysoké prevádzkové zaťaženie. Líšia sa od priemyselných brán len svojím vonkajším vzhľadom a použitým pohonom. Konštrukcia a povrchová úprava zaisťuje vysokú prevádzkovú úžitkovosť a dlhú životnosť.

Priemyselné brány

Priemyselné vráta sú využívané k uzatváraniu stavebných otvorov určených prevažne pre vozidlá alebo manipuláciu s materiálom, a to ako vo vstupe, tak aj vo vnútri budovy. Najčastejšie použitie týchto brán je v priemyselných objektoch, ako sú výrobné haly, sklady, garáže, autoservisy alebo umývacie linky.

Automatické dvere

Automatické dvere vyrábané sa užívajú ako vstupné alebo interiérové, zvlášť v miestach s vysokou frekvenciou prechodu osôb alebo v miestach s požiadavkou na bezbariérový priechod či vysokú exkluzivitu.

Klimatizácia

Najmä v teplých letných mesiacoch oceníte výhody klimatizácie. Poslúži vám však aj v iných mesiacoch, kedy budete chcieť optimalizovať teplotu vo vašej miestnosti. U nás njájdete klimatizácie do bytov a domov za výhodné ceny. Ponúkame predaj a montáž klimatizácií v rámci celého Slovenska. Vyberte si klimatizáciu teraz a čoskoro ju máte doma.

Ploty a balustrády

Ponúkame aj betonové ploty, na ktorých kvalitu sa môžete spolahnúť. Betonové ploty predávame aj v niekoľkých prevedeniach, takže si z našej ponuky určite vyberiete. Okrem plotov u nás nájdete aj balustrády, kvetináče, rôzne ozdobné prvky a ine.

Preferujete radšej bezúdržbové riešenie pre vás plot na celý život? U nás to nájdete. Rozhodnite sa pre hliníkové ploty od nás a vďaka kvalitnej povrchovej úprave váš nový plot už nebudete musieť nikdy viac natierať. V našej predajni okrem hliníkových plotov nájdete aj hliníkové brány, zábradlia a prístrešky

Sieťové systémy

Chránťe svoje obľúbené priestory pred nežiadúcim hmyzom. Siete proti hmyzu predstavujú najúčinnejšiu ochranu interiéru proti hmyzu a sú neodmysliteľným doplnkom nielen obytných, ale aj kancelárskych a výrobných priestorov. Jednoduchá montáž a demontáž z nich robí elegantný, pritom však vysoko funkčný doplnok každého okna, dverý alebo aj balkónu.

Závlahové systémy

Zavlažovacie systémy s automatickým sú už dnes bežne používané a dostupné aj u nás. Správne navrhnutý a nainštalovaný systém, Vám ušetrí veľké množstvo času a taktiež vody. Automatickým zavlažovaním v ranných či nočných hodinách, dochádza k úsporám vody, nakoľko je podstatne menšie vyparovanie a rastliny vlahu lepšie využijú.

Nie zanedbateľným je aj rovnomerné pokrytie zavlažovanej plochy, čím sa taktiež dosiahne jej optimálne zavlaženie. Vďaka závlahovému systému od nás získte úžasne zelený trávnik či pestrú záhradu a vám nezostane nič iné iba relaxovať vo vaśej novej oáze pokoja.

Záhradná architektúra

Ponúkame vám návrh záhrady ktorá bude pre vás malým kusom raja. Každý projekt je jedinečný a vyhovieme vaším požiadavkám a predstavám.  Doprajte si po celodennom zhone oddych, pokoj a pohodlie vo vlastnej záhrade.  Návrh a riešenie umiestnenia jednotlivých prvkov drobnej architektúry – pergoly, altánku, ohniska, záhradného krbu, jazierka, chodníkov, dlažieb a v neposlednom rade s výberom vhodných okrasných a úžitkových drevín.

Nakúpte u nás a nebudete otrokmi vášho domu.

 

EXTERIER SK Nitra

Biovetská 7, 949 01 Nitra

nitra@exteriersk.sk

exterier@ri-okna.com

037 651 87 33

0903 840 484

www.exteriersk.sk

Nájdete nás aj na Facebooku.
 poslať článok mailom  vytlačiť článok