Exkluzívna detská móda CEREMONY by Wojcik - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Exkluzívna detská móda CEREMONY by Wojcik

dátum pridania: 26.10.15-14:19

CEREMONY by Wojcik Nitra je obchod zameraný na predaj detského značkového oblečenia a doplnkov. Veľký dôraz je kladený na kvalitu a originálne kolekcie zodpovedajúce najnovším trendom v módnom svete.

Nájdete nás na 1. poschodí ZOC MAX v Nitre

Obchod s exkluzívnou detskou módou CEREMONY by Wojcik ponúka na predaj detské značkové oblečenie a doplnky. Podstatou pôsobenia firmy je presvedčenie, že dokonalosť celku tvorí dokonalosť každého detailu.

obchod s detskou módou CEREMONY by Wojcik

Značkové oblečenie módnej návrhárky Ilony Wojcik

História vzniku módnej značkovej spoločnosti pre deti siaha až do roku 1987. Napĺňajúc si detské plány a sny, módna návrhárka Ilona Wojcik otvorila svoj vlastný obchod a profesionálne šila detské odevy. Spočiatku firmu tvorili štyria ľudia, no dnes už v nej pracuje mnoho kvalifikovaných technológov, dizajnérov a stylististov.

 znčkové oblečenie pre deti CEREMONY Nitra
 

Obchod CEREMONY by Wojcik v Nitre Vám taktiež ponúka toto exkluzívne detské oblečenie z dielne Ilony Wojcik. Naším hlavným cieľom je Vaša spokojnosť, preto si zakladáme na kvalite našich odevov, ktoré sú vyrobené z najlepších, špeciálne vyberaných tkanín, ktoré pochádzajú hlavne z Talianska, Portugalska, Španielska, Holandska a Belgicka. Proces tvorby je neustále kontrolovaný a nezvyčajne precízny.

značkové detské oblečenie CEREMONY Nitra

Značkové oblečenie pre dievčatká

Oblečte svoje dievčatká ako princezné. Na výber máte zo širokej ponuky rozprávkového oblečenia pestrých farieb a vzorov. Máme všetko pre mladé slečny - od tričiek a košieľok až po šortky, sukničky a šatočky. Vaše dievčatká môžete skrášliť aj doplnkami, ako sú šatky s mašličkami či klobúky.

značkové oblečenie pre dievčatá CERMEMONY Nitra

Značkové oblečenie pre chlapcov

Ponúkame Vám vkusnú, kvalitnú a pohodlnú módu pre chlapcov, ktorí v našom oblečení budú vyzerať vždy rozkošne. U nás nájdete chlapčenské tričká, košieľky, mikiny, bundy, vestičky, ale i slávnostné vesty a saká s kravatami, vďaka ktorým sa z Vašich synov stanú fešáčikovia. Z doplnkov predávame detské ponožky, pančuchy, čiapky a šiltovky.

značkové oblečenie pre chlapcov CEREMONY Nitra
 

Otváracie hodiny

Oblečte aj Vy svoje deti štýlovo do exkluzívneho módneho oblečenia navrhnutého Ilonou Wojcik. Neváhajte, navštívte našu predajňu a presvedčte sa, že dokonalosť celku skutočne tvorí dokonalosť detailu. Náš obchod je otvorený denne od 9:00 do 21:00.


Exkluzívna detská móda CEREMONY by Wojcik
 

Chrenovská 30 (1. poschodie ZOC MAX Nitra)

949 01  Nitra

Tel.: 0905 282 598
E-mail: info@ceremonyshop.sk

 www.ceremonyshop.sk
Nájdete nás aj na facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok