Eurožalúzie Nitra - skvelá pon - Stavba na kľúč, príprava | moja Nitra
 
 

Eurožalúzie Nitra - skvelá ponuka exteriérových žalúzií

dátum pridania: 19.05.16-14:01

Už 20 rokov uspokojuje želania svojich zákazníkov v oblasti výroby, predaja a montáže tieniacej techniky. Na Slovensku patrí medzi top 10 firiem zaoberajúcich sa týmto druhom činnosti. Firma Eurožalúzie Nitra je zárukou kvality, spokojnosti a dobrej ceny.

Exteriérové žalúzie

Naša firma Eurožalúzie Nitra pôsobí na Cabajskej ulici č. 25. Počas 18-ročnej existencie sme prešli dynamickým rozvojom, rozšírením ponuky produktov a služieb a zmodernizovaním výroby. Na mieru vyrábame a montujeme rozsiahlu škálu tieniacej techniky. Žalúzie z našej produkcie slúžia k spokojnosti v niekoľko desaťtisíc domácnostiach i firmách. To je dôkazom toho, že vieme a chceme realizovať ich požiadavky a potreby.

Eurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzieEurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzie

Eurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzieEurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzie

Tieniaca technika založená na kvalite

Sortiment našich produktov je veľmi široký. Ponúkame tieniacu techniku od najjednoduchších žalúzií pre jednotlivca až po komplexné riešenia zatienenia firemných budov. V rámci exteriérových žalúzií ponúkame 3 typy:

  • vonkajšia žalúzia Z90 a Z70umožňuje plynulú reguláciu slnečného svetla a zároveň zabezpečuje klimatickú pohodu v interiéri tým, že zachytáva lúče ešte pred dopadom na presklené plochy. Ovládanie žalúzie môže byť manuálne - interiérovou kľukou alebo automatické - elektromotorom. 

  • vonkajšia žalúzia C80 - vyznačuje sa elegantným vzhľadom, vhodným do väčšiny exteriérov. Zachytáva slnečné lúče pred dopadom na sklené plochy, čim výrazne ovplyvňuje klímu v interiéri. Ovládanie žalúzie je zabezpečené mechanicky - interiérovou kľukou alebo automaticky - elektromotorom.

  • vonkajšia žalúzia Ext50 - je určená pre exteriérové tienenie menších plôch. Po bokoch sú lamely fixované bočným vodiacim lankom, čím sa minimalizuje pohyb lamiel vo vetre. Ovládanie žalúzie je štandardne riešené nekonečnou šnúrou, na požiadanie je možné aj motorové ovládanie. Horný nosník, textilné a ovládacie komponenty sú vyrobené z kvalitných materiálov odolávajúcich vonkajším vplyvom. Lamely sú k dispozícii v 11 farebných odtieňoch.

Eurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzie     Eurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzie

Eurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzie     Eurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzie

Výroba len z kvalitných materiálov

Na výrobu žalúzií sú používané kvalitné povrchovo upravené oceľové a hliníkové profily a textilné komponenty - rebríčky, vyťahovacie pásky odolávajúcou atmosferickým vplyvom a UV žiareniu.

Eurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzie

Pre maximálnu spokojnosť zákazníkov firma Eurožalúzie Nitra neustále inovuje ponuku svojich produktov a služieb. A naša ponuka ide ďalej - všetkým majiteľom žalúzií bez ohľadu na to, u koho ich zakúpili, vykonáme akékoľvek potrebné pozáručné opravy. Neváhajte a navštívte nášu firmu. Sme tu pre Vás!

Eurožalúzie Nitra - exteriérové žalúzie

 

Nie sme malicherní, náš cieľ je Vaša spokojnosť.

Eurožalúzie Nitra

Cabajská 25, Nitra 949 01
Tel.: 0918/534 349
E-mail: eurozaluzie@eurozaluzie.sk

www.eurozaluzie.sk
Nájdete nás aj na Facebooku:


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok