Elektronická karta namiesto gastráčov? Ocen - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Elektronická karta namiesto gastráčov? Ocenia ju zamestnanci aj zamestnávatelia

dátum pridania: 28.01.19-08:45

Je rok 2019 a čoraz viac nástrojov, služieb či médií sa sťahuje do digitálneho priestoru. Eektronická jedálna karta Up Slovensko je výbornou náhradou za klasické papierové stravné lístky. Jej plusy ocenia zamestnávatelia aj zamestnanci. Ako funguje a čo by ste o nej mali vedieť?

Je rok 2019 a čoraz viac nástrojov, služieb či médií sa sťahuje do digitálneho priestoru. A s nimi prakticky celý svet, alebo je to opačne? V každom prípade digitalizácia prináša množstvo výhod a inak tomu nie je ani pri elektronickej jedálnej karte Up Slovensko, ktorá je výbornou náhradou za klasické papierové stravné lístky. Jej plusy ocenia zamestnávatelia aj zamestnanci. Ako funguje a čo by ste o nej mali vedieť?

Elektronická stravovacia karta

Namiesto hotovosti platíte elektronicky

Používatelia elektronickej stravovacej karty sa už nemusia obávať, že si spoločne s kabátom vyperú aj zabudnutú knižku s gastráčmi. Jej odolné plastové telo s čipom prežije januárové sneženie, aprílové bláznivé počasie aj letné búrky. Ako karta funguje? Podobne ako „kreditka“ – priložíte, uhradíte, odídete. Platiť však môžete nielen bezkontaktne, ale aj klasicky: v tomto prípade je karta zabezpečená PIN kódom, ktorý pozná iba jej používateľ.


V porovnaní s klasickými jedálnymi lístkami prináša stravovacia karta Up aj ďalšiu výhodu. Používatelia ňou môžu uhradiť účet už od 1 centa, pričom neriešia ani to, či im reštaurácia alebo nákupný reťazec vydajú, ako tomu je pri gastráčoch. Bezhotovostná platba je možná až do 50 €, potom je potrebné zadať PIN kód. A maximálna suma? Zaplatiť je možné najviac toľko, koľko má používateľ na účte. Stravovacia karta Up je vydaná na meno zamestnanca, pričom zamestnávateľ sa pri objednávaní môže rozhodnúť, či na nej chce mať vytlačené i logo firmy.

 

Kde sa dá stravovacou kartou platiť

Stravovacou kartou Up je možné platiť vo viac ako 7 000 reštauráciach, bistrách, bufetoch, po celom Slovensku. Nejde však len o reštauračné zariadenie, používateľ ňou môže uhradiť aj nákup v mäsiarstve či veľkých obchodný reťazcoch. Ako už predchádzajúce riadky naznačujú, používať ju je možné iba na kupovanie jedla a nápojov. A čo bezpečnosť? Okrem toho, že je stravovacia karta pri platbách vyšších ako 50 € chránená PIN kódom, v prípade straty je možné ju okamžite zablokovať pomocou internetu či aplikácie. 

 

Elektronická stratovacia karta Up

Výhodná pre zamestnanca aj zamestnávateľa

Stravovacia karta Up prináša množstvo výhod pre zamestnávateľa aj samotného zamestnanca. Pre firmy je veľkou úľavou napríklad to, že v prípade elektronickej karty nemusia distribuovať stravné lístky fyzicky. Taktiež jednoduchá administratíva – kartu je možné objednať, dobiť kredit aj zablokovať online. A čo zamestnanci? Tí ocenia najmä dokonalý prehľad o svojom zostatku na účte v zákazníckej zóne, alebo prostredníctvom aplikácie Karta Up. Môžu si pozrieť históriu svojich platieb, no hlavne sa nemusia báť, že svoje gastráče zničia. Stravovacia karta je určená pre každého, kto zbožňuje elegantné, efektívne a jednoduché riešenia, ktoré uľahčia život každému – zamestnávateľovi, zamestnancovi a v konečnom dôsledku aj samotnej reštaurácii či obchodu.

 

Chcete sa dozvedieť o jedálnej karte viac? Navštívte internetovú stránku www.up-slovensko.sk, na ktorej si produkt môžete aj objednať. 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok