E-shop Masticha Terapia - Zdravie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Zdravie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

E-shop Masticha Terapia

dátum pridania: 10.11.16-10:40

MastichaTerapia je certifikovaný internetový obchod špecializovaný prevažne na predaj, spracovanie a distribúciu originálnej Chioskej mastichy.

Masticha je prírodný výživový doplnok slúžiaci na potlačenie viacerých zdravotných ťažkostí. Na terapeutické účely sa masticha z Chiosu využíva už od dávneho staroveku, kedy ju antickí grécki lekári používali ako overenú súčasť svojej medicíny a liečebných procesov.

Produktový rad MastichaTerapia

  • Pomoc pri tráviacich a žalúdočných ťažkostiach: Chioská masticha sa vyznačuje svojím silným antibakteriálnym pôsobením, vďaka čomu priaznivo pôsobí na potlačenie baktérie helikobakterpylori a žalúdočných ťažkostí spôsobených touto baktériou (napr. chronické pálenie záhy, bolesti a kŕče žalúdka). Odporúčanými produktami pri takýchto ťažkostiach sú mastichové kapsuly alebo mastichový prášok, ktorých primárnym pôsobiskom je oblasť žalúdka.

prirodne lieciva nitra

  • Starostlivosť o ústnu hygienu: pri produktoch ako sú mastichová zubná pasta, mastichové kryštály alebo mastichové žuvačky je možné uvoľniť antibakteriálne pôsobenie mastichy už v ústnej dutine a zakročiť tým proti bakteriálnemu bujneniu v ústnej dutine, kazivosti zubov, či paradentóze.

prirodne lieciva nitra

  • Prírodná kozmetika z mastichy - proti kožným problémom: Chioská masticha sa okrem zdraviu prospešných produktov využíva prevažne na Balkáne ako každodenná súčasť jedálnička alebo starostlivosti o hygienu. Aj vďaka tomu sa vyvinul produktový rad kozmetiky z mastichy, ktorá pôsobí blahodárne pri ťažkostiach s pokožkou, kožných ochoreniach a rôznych ekzémoch.

 

prirodne lieciva nitra

Informácie o mastiche

Internetový portál www.mastichaterapia.sk nie je len certifikovaným eshopom, ale aj cenným zdrojom informácií o Chioskej mastiche, z ktorých možno menovať poznatky o jej originálnom výskyte, spôsoboch spracovania, histórii, vedeckých výskumoch o jej účinkoch, ale v neposlednom rade aj skúsenostiach s užívaním mastichy. Na www.mastichaterapia.sk sa takisto dozviete aj dôležité informácie o ochoreniach, proti ktorým masticha priaznivo pôsobí. Nemenej cenenou službou je online odborné poradenstvo ohľadom užívania mastichy alebo spomínaných ochorení.

Pre viac informácií navštívte www.mastichaterapia.sk

 

 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok