DUBINA - stavebné pozemky Zbehy pri Nitre: Býva - Reality | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Reality v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

DUBINA - stavebné pozemky Zbehy pri Nitre: Bývanie pre rodinu už od 88 000,-€

dátum pridania: 18.06.14-11:48

Developerský projekt DUBINA realizuje výstavbu rodinných domov v obci Zbehy pri Nitre. DUBINA Vám ponúka na predaj stavebné pozemky v dobrej lokalite, ktorá Vám splní všetky predstavy o vysnívanom bývaní.

DUBINA - stavebné pozemky Zbehy pri Nitre

dubina stavebnépozemky zbehy pri nitre

Tiché prostredie pár kilometrov od Nitry je ideálnou polohou na bývanie pre ľudí, ktorí si vážia pokoj a súkromie svojho domova. Dubina vytvára funkčný komplex nízkopodlažných rodinných domov s infraštruktúrou a s maximálnym zachovaním zelených plôch, aby boli naplnené predstavy o bývaní v „dubovej“ prírode.

dubina stavebné pozemky zbehy pri nitre

K dokonalému komfortu bývania prispieva aj vytvorená relaxačná zóna, ktorá poskytuje priestor pre aktívny oddych, šport a zábavu Vás aj Vašich detí. Využite možnosť bývať v pokojnej a obľúbenej lokalite v rodinných domoch mimo mesta, a pritom s príležitosťou sa rýchlo a pohodlne dopraviť do mesta či na hlavný dopravný ťah.

dubina stavebné pozemky zbehy pri nitre

DUBINA - stavebné pozemky Zbehy pri Nitre - lokalita

Zaujímavá lokalita Dubina o rozlohe 20000 m2 sa rozprestiera pod rozsiahlym dubovo-cerovým lesom v novom územnom pláne určenom na výstavbu rodinných domov a rekreáciu. Výhodou je, že lokalita je napojená na existujúce inžinierske siete, ako sú elektrické prípojky, kanalizácia a pripravuje sa aj pripojenie k obecnému vodovodu. Zaujímavá poloha umiestnenia domového komplexu je výhodná aj z hľadiska cestnej, autobusovej a železničnej dopravy vďaka blízkosti krajského mesta Nitra.

dubina stavebné pozemky zbehy pri nitre

DUBINA - stavebné pozemky Zbehy pri Nitre - situácia

Stavebne obľúbená a zaujímavá lokalita Dubina pozostáva z 23 stavebných pozemkov vo výmere od 534 do 1215 m2. Cena stavebných pozemkov je od 35€/m2. Bývajte s rodinou už od 88 000,-€.

dubina stavebné pozemky zbehy pri nitre

Projekt Dubina ponúka v uzavretej lokalite dvoch ulíc stavebné pozemky určené pre nízkopodlažnú zástavbu rodinných domov na kľúč z typového katalógu zaujímavých nehnuteľností firmy Apex-Arch, ale aj pre individuálne riešené projekty vymedzené základnými stavebnými regulatívmi lokality. Stavebné pozemky sa postupne odkupujú a berú do rezervy, dva rodinné domy sú už vo výstavbe, a preto neváhajte a zvážte množstvo nepopierateľných výhod bývania v tejto zaujímavej lokalite.

dubina stavebné pozemky zbehy pri nitredubina stavebné pozemky zbehy pri nitre

dubina stavebné pozemky zbehy pri nitredubina stavebné pozemky zbehy pri nitre

DUBINA - stavebné pozemky Zbehy pri Nitre - typy domov na kľúč

Stavebné pozemky obľúbenej lokality realizované firmou Apex-Arch a Gatastav sú stavané na kľúč podľa ich návrhov rodinných domov ako veľmi ocenených a zaujímavých nehnuteľností, ktoré sú vizitkou kvality a praktického i estetického bývania. 

dubina stavebné pozemky zbehy pri nitre

Dubina je stelesnením moderného prímestského bývania, a preto neváhajte a kontaktujte nás telefonicky alebo mailom a my sa Vám budeme venovať s najväčšou ochotou a profesionalitou, ktoré sú prvým krokom k naplneniu Vašej predstavy o vysnívanom bývaní!

DUBINA - stavebné pozemky Zbehy pri Nitre

Zbehy 89, 95142 (okres Nitra)

Tel.: 0905 947 277

Email: predaj@dubina.sk

www.dubina.sk

Nájdete nás aj na facebooku:


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok