Drevené konštrukcie a krovy TE - Stavba na kľúč, príprava | moja Nitra
 
 

Drevené konštrukcie a krovy TECTUM NOVUM

dátum pridania: 30.06.16-12:44

TECTUM NOVUM sa zaoberá výrobou a montážou drevených konštrukcií, krovov, drevostavieb a konštrukcií s využitím lepeného lamelového dreva LLD. Ku kvalite svojich výrobkov prispievame aj vlastným výskumom, vďaka čomu sú naše krovy trvácne a mimoriadne bezpečné.

Výroba podložená výskumom

Naša spoločnosť TECTUM NOVUM a.s. patrí k lídrom na stavebnom trhu v segmente projekcie, výroby a montáže drevených konštrukcií a krovov. Okrem krovov z priehradových väzníkov a drevených konštrukcií spoločnosť realizuje aj diela s využitím lepeného lamelového dreva - LLD.

krovy nitra

Keďže je našou snahou byť neustále v popredí diania v segmente, ktorý na stavebnom trhu zastupujeme, rozhodli sme sa v spolupráci s STU Bratislava prispieť do jeho rozvoja aj experimentálnym výskumomTen spočíva v simulácii zaťaženia na vopred presne dimenzovanú konštrukciu až po stav samotnej deštrukcie, čo násldne premietame aj do výrobnej praxe. Preto sú naše krovy a konštrukčné celky trvácne a predovšetkým mimoriadne bezpečné.

dreveny dom nitra

Krovy

Nosným produktom našej spoločnosti TECTUM NOVUM a.s. je krov z drevených priehradových väzníkov spájaný styčníkovými doskami. Krovy a drevené konštrukcie vytvorené týmto systémom je potom možné použiť aj v širokom spektre stavebného sektora.

tectum novum nitrakrovy TECTUM NOVUM

Strešné konštrukcie

V TECTUM NOVUM a.s. sa zaoberáme návrhom, výrobou a realizáciou strešných konštrukcií prevažne na báze dreva. Kombináciou rôzných technológií je možné docieliť optimálny technický variant, ktorý je ekonomicky dostupný a bude spĺňať bezpečnú prevádzku v praxi. V určitých návrhoch a pri spojoch je nevyhnutné uplatniť aj iné materiály v kombinácii s drevom, ako sú oceľ a betón.

Drevené konštrukcie nitra

Drevodom - EnViroDom

Naše drevostavby prezentuje  reprezentuje obchodný názov EnViroDom. Základnou myšlienkou je difúzne otvorená konštrukcia steny. Jej účelom je čo najviac priblížiť podmienky simulácie správania dreva v reálnom prostredí.

Drevené konštrukcie a krovy TECTUM NOVUM

Lepené lamelové drevo 

Konštrukcie z lepeného lamelového dreva dávajú drevu nové možnosti v praxi, hlavne v rámci ich uplatnenia z hľadiska tvaru a rozmeru. K charakteristým črtám týchto konštrukcií patrí najmä vynikajúca opracovateľnosť, vyššia povrchová teplota, vôňa a estetické cítenie. Na báze tejto technológie drevené konštrukcie výrazne odolávajú ohňu, sú tvarovo stále a majú vynikajúce fyzikálno - mechanické vlastnosti. 

stavba nitra

Od návrhu po výrobu

Pre klientov poskytujeme komplexné služby v oblasti výroby drevených konštrukcií priehradových väzníkov od návrhu drevených konštrukcií, vytvorenia technickej dokumentácie (statika), až po výrobu drevených konštrukcií. Ďalej pre vás zabezpečíme kompletný servis pred aj pri realizácii striech a drevených konštrukcií. V rámci výstavby EnViroDomu vám spravíme návrh, projekciu, výrobu i montáž.

Pozrite si aj našich spokojných klientov:

stavba domu nitrakrov nitra

projekcia domu nitradrevene konstrukcie nitra

 

Tešíme sa na spoluprácu!

 

Drevené konštrukcie a krovy TECTUM NOVUM

 

Zemné č. 1195, 941 22 Zemné (okres Nové Zámky)

tel: 0915 842 633

e-mail: info@tectum.sk

 

www.tectumnovum.sk

Nájdete nás na Facebooku!

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok