Doprajte vašej rodine bývanie v rodinnom dome v - Reality | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Reality v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Doprajte vašej rodine bývanie v rodinnom dome v tichej krásnej lokalite Nitry

dátum pridania: 03.02.20-20:57

Môžete sa sťahovať, je to potvrdené. Už v máji 2020 v juhozápadnej časti Nitry pri Čermáni bude dokončená výstavba 12 rodinných moderných domov.

Správna lokalita
Každý realitný odborník vám povie, že lokalita je najdôležitejšia. Život v tejto uponáhľanej dobe vyžaduje veľa stresu a nervov. Jedným zo spôsobov ako si ho spríjemniť a stresu sa vyhnúť je jednoznačne bývanie v tichej a pokojnej lokalite. Juhozápadná časť Nitry pri Čermáni ponúka dokonalé súkromie a scenériu vzdialeného Zobora. Toto prostredie však ponúka vo svojej blízkosti aj všetky potrebné zariadenia či služby ako poštu, polikliniku či nákupné zariadenia. Budúci majitelia sa ocitnú taktiež v dosahu množstva materských, základných a stredných škôl, čo ocenia všetky rodiny.

novostavby nitra

Priestory, ktoré dýchajú
Nová moderná štvrť na Priezračnej ulici prinesie dvojpodlažné 5-izbové rodinné domy, ktoré budú dýchať. Novostavby kladú dôraz na priestrannosť a vzdušnosť. Interiér je preto doplnený a presvetlený nádhernými francúzskymi oknami. Kuchyňa plná svetla je vizuálne prepojená s obývacou miestnosťou, z ktorej sa presklenou stenou dostanete na vašu vlastnú slnečnú terasa. Tam si môžete vydýchnuť, zrelaxovať a vychutnať vašu rannú šálku kávy či večerný pohár vína. Terasu prirodzene ocenia aj vaše deti, kde sa budú môcť po škole dosýta vyblázniť.

predaj novostavby nitra

Praktickosť
Ranný zhon a sním spojený nedostatok priestoru a súkromia býva u viacpočetných rodín častým problémom. Správne využitým priestorom, sa však dá aj takýmto rodinným hádkam ľahko predísť. V dvojpodlažných domoch nájdeme 2 kúpeľne, a okrem pracovne na prízemí na ďalšom poschodí aj 3 priestranné spálne.

dvojpodlažné 5 izbove domy nitra na predaj

Súčasťou novostavieb je tehlová konštrukcia, plynový kondenzačný kotol a podlahové vykurovanie, čím spĺňajú nízkoenergetický štandard.

Koniec projektu je vypočítaný na máj 2020. Jedna z týchto moderných novostavieb možno čaká práve na vás.

novostavby na predaj cerman nitra neoreal 

V prípade záujmu o rodinný dom, kontaktujte predajcov, spoločnosť NEOREAL, s.r.o., Peter Benčurík, 0905 849 189, bencurik@neoreal.sk 

moderne novostavby na predaj nitra

byvanie cerman novostavby na predaj
 poslať článok mailom  vytlačiť článok