Divadlo Andreja Bagara bude svojich div - Hobby, chovateľ | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Hobby, chovateľ v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Divadlo Andreja Bagara bude svojich divákov odmeňovať prostredníctvom vernostnej karty

dátum pridania: 21.12.18-09:57

Divadlo Andreja Bagara (DAB) v Nitre pripravilo pre svojich divákov vernostnú kartu. Prostredníctvom nej môžu zbierať body, ktoré následne vymenia za rôzne darčeky a výhody pri kúpe vstupeniek.

Do vernostného programu sa môžu zapojiť všetci diváci zaregistrovaní prostredníctvom registračného formuláru. Členstvo vo Vernostnom programe začína okamihom aktivácie Vernostnej karty v pokladnici DAB v Nitre a skončí sa jej zrušením. Členstvo je možné ukončiť kedykoľvek zaslaním žiadosti na obchodne@dab.sk, alebo odovzdaním karty v pokladniciach DAB v Nitre. „Účel vernostných kariet je založený na tom, že organizácia chce odmeniť svojich zákazníkov rôznymi bonusmi. V našom prípade to budú upomienkové predmety, výhody pri nákupe lístkov a zľavy na vstupenky,“ vysvetlil riaditeľ DAB Jaroslav Dóczy.

 Divadlo Andreja Bagara  - vernostná karta

Držitelia vernostných kariet budú môcť napríklad získať vstupenky aj na predstavenia, ktoré sú evidované ako vypredané. „Stáva sa nám, že v našom systéme už divák nenájde voľný lístok, no v deň predstavenia sa dozvieme, že pri plánovanom zájazde nám nepríde očakávaných 45 ľudí, ale iba 40. Na poslednú chvíľu sa tak uvoľní päť vstupeniek, ktoré si držitelia karty budú môcť kúpiť, pretože o tom dostanú informáciu cez notifikačný mail, alebo sms správu,“ uviedol Dóczy.

 Divadlo Andreja Bagara  - vernostná karta

DAB chce prostredníctvom vernostných kariet motivovať verejnosť k častejšej návšteve divadla. Vďaka bodom zapísaným na karte však získa aj prehľad o tom, na aké predstavenia jednotlivý diváci najradšej chodia. „Budeme vidieť, aké inscenácie konkrétny človek preferuje a podľa toho mu adresne ponúkať vstupenky. Samozrejme, že toto všetko riešime v súlade s prísnymi opatreniami GDPR,“ pripomenul Dóczy

 Divadlo Andreja Bagara  - vernostná karta

Body budú naši diváci získavať za nákup vstupeniek na predstavenia. Počet bodov získaných za jedno euro bude závisieť od toho, na aké predstavenie si ľudia kúpia lístok.

 

Za každé 1euro z nákupu vstupenky získajú diváci 1bod pri nákupe vstupenky na predstavenia: Povolanie pápež, Syna či dcéru?, Dámska šatňa, Testosterón, Zaľúbený Shake

speare, Dámsky krajčír, Meno


Za každé 1 euro z nákupy vstupenky získajú 3body pri nákupe vstupenky na predstavenia:
Otec Goriot, Ľudia miesta a veci, Štefánik - slnko v zatmení, Drotár

 

 

Za každé 1 euro z nákupu vstupenky získajú 5bodov pri nákupe vstupenky na predstavenia: Žltým včelám žlté slzy, Dobro, Mechanický pomaranč , Hlava XXII

 

Počet získaných bodov si môžu držitelia Vernostnej karty overiť po preukázaní sa vernostnou kartou pri osobnom nákupe v pokladniciach DAB. O darčeky a voľné vstupenky z aktuálneho repertoáru môžu diváci požiadať v Pokladnici DAB.

Ďalšie potrebné informácie sa záujemcovia dozvedia na: www.dab.sk/vernostna-karta

DIVADLO ANDREJA BAGARA V NITRE - MUŽI BEZ HRANÍC - SEZÓNA 2018/2019

DIVADLO ANDREJA BAGARA V NITRE

Divadlo Andreja Bagara  - vernostná karta 

Svätoplukovo nám. 4

950 53 Nitra

 

 

Tel: 0914 340 602

 

marketing@dab.sk

www.dab.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok