Dielňa, záhradka - Záhrada - ovocné dr - Dielňa, záhradka | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Dielňa, záhradka v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
Galéria produktov
 
 

ovocné dreviny

ovocné dreviny - preverené kontakty, podrobné informácie o firmách, ponuky, akcie firiem z Nitry a okolia. Vyhľadávač firiem, spoločností a prevádzok z Nitry
ukázať
v mape

ORGANIX garden s.r.o. - záhradkárske potreby Lužianky - ovocné dreviny

Ovocné stromčeky
Nieje záhrada záhradou, ak v nej nerastie poriadná jabloň či marhuľa. Urastený a statný strom má v záhrade mnohoraké využitie. Na jar krásne kvitne, v lete nám dopraje poriadný chládok a na jeseň nás nakŕmi sladučkým ovocím. Ovocné stromy predávame každoročne na jar a jeseň. Vyberiete si spomedzi čerešní, višní, jabloní, marhúľ, sliviek a hrušiek.

Ovocné kríky a vinič
Aj drobné ovocie je ovocie. Hrdí sa výnimočnou chuťou. Hodí sa do množstva pokrmov a na všeliaký spôsob. Nádherná a chutná ozdoba tort a koláčov. Perfektná surovina na výrobu ovocnej drene. Super pochúťka pre deti, ale aj dospelých a príjemné zahryznutie počas prechádzky záhradou. V jarnom období ponúkame viacero druhov ríbezlí, černíc, malín, malinočerníc, čučoriedok, egrešov, jóst, arónií a minikiwi.

Tí, ktorí majú svoju záhradu usporiadanú do siahodlhých riadkov, si prídu na svoje pri našej ponuke viniča a stolového hrozna.
Rastislavova 1067/323 (nachádzame sa hneď vedľa Rastislavova 1), 951 41 Lužianky
tel:0948 445 066, 0948 778 099