Detské letné tábory na Slovensku s CK Slniečko - Kariéra | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Kariéra v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Detské letné tábory na Slovensku s CK Slniečko

dátum pridania: 08.04.14-10:13

Hľadáte letný tábor pre deti, ktoré sa radi bavia, spoznávajú nových kamarátov a chcú si užiť leto plné zábavy, slnka a športu? Našli ste ho!

CK Slniečko pre vás aj v roku 2014 pripravilo letné tábory v zaujímavých lokalitách a v kvalitných strediskách, kde sú na detské návštevy zvyknutí a pripravení. Vyberte si detský tábor z našej pestrej ponuky aj vy!

CK Slniečko, letné tábory, denné tábory,tábory, detský tábor, tábory 2014

Detský tábor "Disneycamp"

Ovládni s nami magické miesto zvané Disneycamp. Poputuj s Mauglim a s jeho parťákmi cez kúzelný les. Ponor sa do hlbín mora k čarokrásnej Ariel a preplávaj až k Nemovi a jeho priateľom. Prejav svoju šikovnosť a vedomosti dvom nezbedníkom Phineasovi a Ferbovi v hrách a súťažiach plných srandy a zábavy. Podaj pomocnú ruku Šmolkom pred zlým, zákerným Gargamelom, ochráň ich čarovnú dedinu. Podarí sa Pinocchiovi splniť svoj sen, alebo bude potrebovať pomoc malých nebojácnych škriatkov? Vraví sa, že každá rozprávka má šťastný koniec, podarí sa to aj nám splniť? Ak k nám prídeš a staneš sa aj TY na pár dní rozprávkovou bytosťou, odpoveď nájdeme spolu. Tešia sa na teba Chyna a jej spolužiaci z Farma Rak, ktorí ťa vtiahnu do tohto sveta tajov a ukážu ti, ako sa vedia baviť prešibaní hrdinovia. Buď odvážny, vyplň prihlasovací formulár a pridaj sa k nám do “Rozprávkova”.

Poloha tábora
Kvalitný penzión Fortunato sa nachádza v peknom lesnom prostredí len 300 m od vodnej nádrže Duchonka v okrese Topoľčany neďaleko dedinky Prašice (www.fortunato.sk).

Už v cene tábora !

 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 • výlet na ranč pod Babicou v Bojnej (www.babica-bojna.sk)
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete
 • komplexné cestovné poistenie ECP vrátane poistenia úrazu, storna zájazdu a zodpovednosti za škodu (bonus grátis)

CK Slniečko, letné tábory, denné tábory,tábory, detský tábor, tábory 2014 


 

Letný tábor pre teenagerov "Pohoďák"

Opadaná omietka v kúpeľni a suseda čo furt klope na dvere, že ju se*e, že ti hudba reve??? Tak na čo čakáš? Snáď nechceš cez leto trčať doma v nude? Zbaľ sa na Pohoďáka a zaži veci, o ktorých sa tvojím spolužiakom ani nesníva. Kandiduj za poslanca Aliancie a spolu s vedúcimi meň pravidlá tak, aby sa to páčilo tebe a tvojim parťákom! Nové a skvelé teritórium, parádne ubytko a správne strelení animátori a kopec rovesníkov a leto a slnko a voda a … a je to jasné, veď aj ty si teenager a chceš ísť presne sem medzi nás!!! Na 100% rátaj aj s tématickými žúrkami, adrenalínom vo fantastickej Tatralandii a s coolovou párty so skutočným DJ-om! Počúvaj svoj inštinkt a smeruj opäť po roku svoje kroky na ten najlepší crazy teenage camp.

Poloha tábora
V Západných Tatrách je pekný hotel Mier obklopený lesmi a krásnou prírodou. Jeho súčasťou sú športové ihriská a to je ideálne prostredie pre našu pohodu. (www.hotelmier.sk)

Vybavenie strediska
jedáleň, bar, spoločenská miestnosť, bazén, sauna, 2 tenisové kurty s umelou trávou, volejbalové a nohejbalové ihrisko, tréningové odpalisko na golf, tréningová stena na tenis, tréningový kôš na basketbal

Už v cene tábora !

 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 • coolové “Pohoďák” tričko gratis
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete
 • komplexné cestovné poistenie ECP vrátane poistenia úrazu, storna zájazdu a zodpovednosti za škodu (bonus grátis)


Tenisový tábor pre deti "Tenis camp"

Dominika Cibulková je už v Top Ten! Ak aj Ty budeš poriadne trénovať, máš šancu ju dobehnúť! Leto sa blíži a s ním aj hlavná tenisová sezóna. Tenisové kurty sú pripravené, tak šup, ide sa na to! Si tenisový amatér? o.k. Naučíme ťa základy tejto fascinujúcej hry. Si takmer profesionál? o.k. Určite sa zdokonalíš! Krásny športový areál v rekreačnej oblasti Teplý vrch je ideálne miesto, kde stretneš ideálny realizačný tím trénerov a animátorov, s ktorými zažiješ ,,žúžo“ leto! V dopoludňajších hodinách budeš intenzívne trénovať na kurte a hrať zápasy, v popoludňajších hodinách sa prenesieš do staroveku a zažiješ atmosféru rímskej arény. Vyskúšaš si postaviť galské opevnenie a zúčastníš sa bláznivej olympiády. Samozrejmosťou je Táborový Fed cup, kúpanie, disko, opekačka, atď. :-). Tak zatiaľ! Športu zdar, tenisu zvlášť!

Poloha tábora
ideálne situované rekreačné stredisko nájdete v juhovýchodnej časti Slovenského rudohoria, na brehu vodnej nádrže Teplý Vrch s najvyššou priemernou ročnou teplotou vody, cca 95km zo Zvolena alebo cca 125km z Košíc :-) (www.dearei.sk)

Vybavenie strediska

jedáleň, bufet, letná terasa, súkromná piesočnatá pláž, spoločenské miestnosti s audio a video technikou, ihrisko, telocvičňa, tenisové kurty, prírodný ateliér, ohnisko, stolný tenis, biliard, posilňovňa, wifi, ...

Už v cene tábora !

 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, tenisový inštruktor, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete
 • komplexné cestovné poistenie ECP vrátane poistenia úrazu, storna zájazdu a zodpovednosti za škodu (bonus grátis) storna zájazdu a zodpovednosti za škodu (bonus grátis)

Zahraničný tábor "Francúzsko - Saint Tropez"

Azúrové pobrežie, po francúzsky Côte d'Azur je asi najznámejšou rekreačnou lokalitou celého Francúzska. Určite ju poznáš aj pod názvom Francúzska riviéra. Toto prekrásne miesto sa oplatí vidieť na vlastné oči. Prázdninujúci z celého sveta sú tu priťahovaní okúzľujúcou prírodou Provensálska, množstvom historických pamiatok a v neposlednom rade atraktívnymi letoviskami. Očakávať môžeš azúrovo modré čisté more, palmové promenády, krásnu bezplatnú pláž Les Prairies de la Mer. Nemusíš byť milionár ani známa celebrita a napriek tomu môžeš pričuchnúť k svetu luxusných jácht. Navštíviš s nami prekrásne priľahlé mestečko Port-Grimaud, ktoré je podobne ako Benátky postavené z väčšej časti na vode a určite ťa nadchne a očarí. Rozhodne sa máš na čo tešiť!

Poloha tábora
Päťhviezdičkový kemp LES PRAIRIES DE LA MER sa nachádza priamo na brehu Stredozemného mora necelých 6km od Saint Tropez.

Kúpanie
široká piesková pláž s miernym vstupom do mora
krásna scenéria pobrežia Port Grimaud s výhľadom na Saint Tropez paráda

Vybavenie strediska
medzinárodný kemp má k dispozícii centrálnu recepciu, niekoľko reštaurácií a barov, bar na pláži
obchodíky, internetové pripojenie, zmenáreň, amfiteáter, diskotéka
počas sezóny sa tu konajú bohaté animačné programy pre deti aj dospelých
možnosť požičania bicyklov, k dispozícii je niekoľko ihrísk

Doprava
klimatizovaným autobusom
smerom na Viedeň, Klagenfurt, Villach, Modenu, Ventimigliu, Monaco, Nice, Cannes
(vzdialenosť Bratislava - Port Grimaud cca 1340km)

Takmer 100 turnusov najlepších táborov na Slovensku aj v zahraničí nájdete na www.detskerekreacie.sk. Nové strediská, nové témy, nové zážitky, nové priateľstvá! Vychutnajte si letné prázdniny a zažite nové dobrodužstvá s nami!

 

Cestovná kancelária Slniečko
Palackého 8
911 01 Trenčín

Teln: 032 652 19 11, 032 658 00 10
Mobil: 0915 879 018
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk

www.detskerekreacie.sk

nájdete nás na facebooku

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok