Debnenie, lešenie, plošiny Fox - Stavba na kľúč, príprava | moja Nitra
 
 

Debnenie, lešenie, plošiny Foxbau Nitra - predaj a prenájom debnenia

dátum pridania: 22.03.16-13:22

Súčasťou každej betónovej, alebo železobetónovej stavby je debnenie. Jeho úlohou je uniesť hmotnosť betónu, kým nezatvrdne a dokáže sám uniesť vlastnú hmotnosť. V spoločnosti Foxbau Nitra Vám ponúkame predaj a prenájom rôznych typov debnenia.

Debnenie ako súčasť každej stavby

Debnenie nesie dôležitú úlohu pri každej novej stavbe. Vyrába sa väčšinou z dreva a ocele. V súčasnosti na stavebnom trhu existuje celý rad debnení, ktoré je možné si zakúpiť, alebo prenajať. Debnenie je v priamom kontakte s čerstvým betónom a podieľa sa na výslednom vzhľade stavby a kvalite povrchu betónovej konštrukcie, preto je jeho výber dôležitý. V našej spoločnosti Foxbau Nitra Vám ponúkame na výber z viacerých debnení, ktoré Vám zaručia kvalitu a spoľahlivosť.

foxbau nitra

Stenové debnenie

Vo Foxbau Nitra Vám ponúkame na predaj aj prenájom stenové debnenie Midi Box. Základom sú panely tvorené pozinkovaným rámom a hladkou vodeodolnou preglejkou hr.12mm. Manipulácia je možná aj bez použitia žariavu. Panely sú k dispozícii v dvoch výškach a vo viacerých šírkach. K debneniu je k dispozícii široká škála príslušenstva (rohové diely , šikmé vzpery, zámky, pochôdzne konzoly, výstuže a iné). Samozrejmosťou je vyhotovenie kladačského plánu .Debnenie Midi Box je možné využiť aj v ležatej polohe napr. k debneniu plotov, väčších prievlakov. Debnenie je možné využiť aj ako jednostranné debnenie s vnutorným vystužením  napr. pri debnení bazénov, septikov a iných nádrží.

foxbau nitra

Stropné debnenie

Stropné debnenie H20 komplet je tvorené systémom stojek, nosníkov a debniacich dosiek. Vyznačuje sa rýchlou montážou, vysokou varibilitou a prijateľnou cenou. V rámci prenájmu Vám vieme vyhotoviť kladačský plán. Debniace 3S dosky sú laminované 3-vrstvé lepené dosky, ktoré zaručujú presný a hladký povrch stropu. Nosníky H20 sú vysoké 20 cm a široké 8 cm. K dispozícii sú v rôznych rozmeroch, čiže je možné dosiahnuť optimálne využitie a minimálne prekrývanie nosníkov, čo znamená úsporu na váhe a cene debnenia.

foxbau nitra

SAM debnenie

SAM debnenie je ľahšia a lacnejšia alternatíva systémového stenového debnenia. Debnenie je tvorené iba malým množstvom univerzálnych prvkov systému SAM.

foxbau nitra

Debnenie vencov

Ide o obojstranné debnenie tvorené systémom šalovacích svoriek a debniacich 3S dosiek. Zostava, ktorú ponúkame vo Foxbau Nitra zahŕňa debniace 3S dosky obojstranne a každých 75 cm šalovaciu svorku. 3S debniace dosky je možné nakombinovať zo 4 dĺžok, aby bolo potrebných minimum dorezov. Dosky na dorezy ponúkame z poškodených 3S dosiek za výhodnú cenu 4,5€/m2, alebo nové OSB dosky hr. 18 alebo 22mm. Systém umožňuje rýchle a jednoduché zhotovenie vencov múrov, prípadne okených a dverových prekladov a väčších prievlakov.

foxbau nitrafoxbau nitra

Debnenie okraja stropnej dosky

Debnenie vencov je tvorené systémom Maximo vzpier, sťahovacích tyčí,matiek, debniacich 3S dosiek a nosníkov H20.

foxbau nitrafoxbau nitra

Debnenie, lešenie, plošiny Foxbau Nitra

J.Haška 1

949 01 Nitra

 

Tel. predaj, prenájom:0903 658 560

Tel. fakturácia:0903 721 705

E-mail: info@foxbau.sk


www.foxbau.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:
 

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok