Datacomp - muži v modrom už aj v Nitre! - Kancelária | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Kancelária v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Datacomp - muži v modrom už aj v Nitre!

dátum pridania: 07.07.20-07:05

Potrebujete poradiť, aký počítač kúpiť deťom na hry? Prešli ste na homeoffice a neviete sa rozhodnúť, ktorý notebook, tlačiareň, skener či mobil by boli pre vašu prácu najlepšie, aby ste nemuseli predať obličku? Chcete sa spýtať skutočných odborníkov, alebo si produkt vyskúšať a odniesť domov ihneď?
Navštívte Datacomp – novú nitriansku predajňu počítačov a elektroniky, kde „muži v modrom“ splnia všetky vaše očakávania!

Muži v modrom na misii proti mimozemšťanom
Datacomp je úspešná slovenská sieť predajní elektroniky, ktorá otvorila svoju partnerskú predajňu v Nitre, na Štefánikovej 81. Poradcov v Datacompe spoznáte podľa modrého oblečenia – odtiaľ „muži v modrom“.


Nitriansku predajňu vedú dvaja mladí muži, ktorí sú skvelým príkladom toho, že keď vás niečo naozaj baví a ste v tom dobrí, ľudia to ocenia a budú vás vyhľadávať. Elektronike a počítačom sa venujú už viac ako 15 rokov, prakticky od „detstva“. A keď už niečia detská izba vyzerá skôr ako sklad počítačových komponentov, je jasné, že to bude láska na celý život, ktorú nezničí ani invázia ukričaného mimozemšťana. Aké je tajomstvo ich úspechu? Osobný prístup, veľké skúsenosti, cit pre pochopenie zákazníkových požiadaviek a schopnosť zvládnuť aj nemožné.

Chcete počítač? (NE) Vyklikajte si...
V dnešnej rýchlej dobe aj nakupovanie beží ako na páse. Chcete počítač? Vyklikajte si...., porovnajte si...., prečítajte si....., vyznajte sa sami.... Strávite pri tom kopu času, nebudete rozumieť polovici informácií a výsledkom môže byť veľké sklamanie. Aj napriek tomu, že žijeme obklopení elektronikou, väčšina ľudí jej v skutočnosti nerozumie a potom ľahko naletia marketingovým trikom veľkých spoločností a ich „super mega výhodným“ ponukám. Počiatočná eufória, ako dobre sme kúpili, pominie a doma máme niečo, čo sme vlastne nechceli. Nefunguje to poriadne, lebo niečo chýba, s niečím to nespolupracuje, alebo ešte horšie - ani nevieme, prečo to nejde. Muži v modrom vám garantujú, že toto sa vám v Datacompe nikdy nestane! Poradíme vám produkty presne podľa vašich požiadaviek, zapojíme, nainštalujeme, vysvetlíme, skontrolujeme, urobíme servis – skrátka všetko preto, aby ste boli naozaj spokojní.

odborne poradenstvo pri vybere pocitacov datacomp nitra

Horúce novinky, ktoré si môžete vyskúšať a odniesť hneď domov
Viac ako 1000 produktov hneď odniesť domov, napríklad aj v darčekovom balení. Notebooky, mobily, smart zariadenia, herné konzoly, elektro a TV, IT riešenia pre domácnosti, aj firmy. Ďalej ponúkame aj externú správu IT, IT poradenstvo, IT audit a návrh počítačovej infraštruktúry, hardvéru a taktiež softvéru.

nova predajna pocitacov a mobilnych telefonov nitra
Nemusíte čakať v rade pred výdajňou tovaru a pohodlne zaparkujete pred predajňou na vyhradenom parkovisku. Ak je treba tovar reklamovať, postaráme sa o vás na reklamačnom príjme a všetko vybavíme čo najrýchlejšie. Tovar si samozrejme môžete kúpiť aj cez náš eshop a prísť si ho prevziať, alebo vám ho privezieme priamo domov. Ponúkame tiež odborné poradenstvo online alebo osobne a samozrejme záručné a pozáručné opravy notebookov, počítačov, tabletov.

zaparkujte jednoducho pred predajnou datacomp nitra
Ak máte doma starší počítač, ktorý potrebuje vylepšiť, napríklad, aby sa na ňom dali hrať najnovšie online hry? Príďte sa poradiť, ako ho čo najlepšie a najefektívnejšie „omladiť“, aby vám spoľahlivo fungoval ďalej. Alebo ak zvažujete kúpu nového, kedy sa viac oplatí hotový počítač a kedy je lepšie si ho nechať poskladať. Rovnako vám vieme pomôcť s inštaláciou programov, pripojením rôznych zariadení k počítaču, obnovou stratených dát. a mnohými ďalšími „drobnosťami“. Trend späť k osobnému kontaktu
Cez eshop dnes kúpime naozaj skoro všetko. Kúpime, vyskúšame, keď nie je dobré, vrátime. Ak vieme presne, čo chceme, je to určite dobrý spôsob. Horšie je, ak si nie sme úplne istí, alebo ak sa až tak veľmi nevyznáme v danej oblasti. Práve počítače a IT oblasť ide tak rýchlo dopredu, že je veľmi ťažké sledovať najnovšie trendy. Preto ľudia stále viac uprednostňujú kamenné predajne, kde sa môžu poradiť a popozerať „naživo“.

datacomp nitra - pocitace, mobily prislusenstvo servis

Od našich zákazníkov vieme, že od počítača, tlačiarne, hernej konzoly, mobilu či hocijakej inej elektroniky, očakávajú v podstate dve veci:
- aby všetko bežalo tak, ako má, a keby sa niečo náhodou vyskytlo,
- aby bol poruke niekto, na koho sa dá obrátiť a kto problém rýchlo vyrieši.

Poraďte sa so skutočnými pozemskými odborníkmi!
Sme tu pre vás

Štefánikova trieda 81, Nitra


Pon – Pia: 9:00 – 18:00
showroomova infolinka: +421 907 660 744, dostupná počas otváracích hodín
online poradca: Filip Furda – Sales manager, t.č.: 0904570343, dostupný 24/7

furda.datacomp@criteria.sk

www.datacomp.sk

pridajte sa k naším fanúšikom na Facebooku
 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok