Coworking - prenájom zdielanej kancelárie - Reality | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Reality v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Coworking - prenájom zdielanej kancelárie

dátum pridania: 13.09.12-15:59

O čom je coworking?

Coworking predstavuje nový štýl práce vo flexibilnom kancelárskom prostredí zdieľanom s ďalšími nezávislými pracovníkmi. Je to komunita nezávisle pracujúcich ľudí, sústredených na jednom mieste, ktorým spoločné priestory umožňujú zdieľať hodnoty, skúsenosti, nápady a profitovať zo synergického efektu.

 

Priestory, ktoré coworkingové centrá ponúkajú svojim členom, sú pripravené k okamžitému použitiu a nevyžadujú žiadne počiatočné a investičné náklady. Taktiež sú zaujímavé variabilitou prenájmu: na jeden deň, týždeň, mesiac...

 

K základnej výbave každého pracovného miesta spravidla patrí stôl, kancelárska stolička, internetové pripojenie, k dispozícii býva sieťová tlačiareň, soc. zariadenie, kuchynka, priestor pre obchodné stretnutia.

 

Medzi výhody coworkingu patrí pozitívny vplyv na psychiku a výkonnosť, pretože umožňuje nadviazať nové kontakty a vykonávať prácu v komunite podobne zmýšľajúcich ľudí ochotných podeliť sa o informácie, skúsenosti a rady. Rieši nevýhody práce v domácom prostredí, ktorá je charakteristická izoláciou, množstvom rušivých vplyvov, nízkou motiváciu, stratou sociálneho kontaktu a prerastaním práce do súkromia.

 

 

Prenájom variabilnej kancelárie

p. Dagmar Vargová

Zoborská 7

Nitra

0905 941 595


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok