Čo by nemalo chýbať ani vo vašej kuchyni? - Bývanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Bývanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Čo by nemalo chýbať ani vo vašej kuchyni?

dátum pridania: 04.11.21-05:56

Kuchyňa tvorí jadro každého bytu či domu, preto je dôležité sa pri jej zariaďovaní poriadne zamyslieť nad tým, čo všetko v nej potrebujete. S tým by vám mohol pomôcť aj tento článok.

Kuchyňa, aj napriek tomu, že sa to na prvý pohľad nezdá, je miesto, ktorého zariaďovanie častokrát trvá najdlhšie. Už pri samotnom zariaďovaní si totiž musíte poriadne rozmyslieť, kde chcete umiestniť kuchynské spotrebiče, či ako budú vyzerať kuchynské poličky. 

 

Pri dizajne ešte na chvíľu zostaneme, keďže ten zohráva pri kuchyni veľkú úlohu. Ak totiž chcete, aby kuchyňa do vašej domácnosti skutočne zapadla, je dôležité zosúladiť jej farby s ostatným nábytkom v kuchynskej časti.

 

kvalitný jedálenský stôl

Jedálenská časť 

No a práve tú tvorí takzvaná jedálenská časť, v ktorej sa stretáva celá rodina pri nedeľnom obede či ďalších významných udalostiach. Prirodzene, základom tejto časti je kvalitný jedálenský stôl. Dnes si už môžete vybrať hneď z niekoľkých variantov jedálenských stolov, no ak by sme vám mali odporučiť, stavte na jednoduchosť a dbajte na to, aby stôl ladil s farbou kuchynskej linky. 

 

Pokiaľ je vaša rodina o čosi väčšia, skvelým pomocníkom vám môžu byť aj rozkladacie jedálenské stoly. Pochopiteľne, k týmto stolom patria aj jedálenské stoličky. Pri výbere kvalitných jedálenských stoličiek zohľadnite kritériá ako dizajn, kvalitné spracovanie, materiál a pohodlie pri sedení.

Nezabudnite na doplnky 

V tomto článku sme pri zariaďovaní kuchyne spomenuli dôležitosť jej dizajnu a funkčnosti, a taktiež potrebu kvalitného výberu kuchynských spotrebičov. Dôraz by ste však mali taktiež klásť na vkusné zariadenie jedálenskej časti kuchyne. 

 

Tú správnu atmosféru častokrát dosiahnete až rôznymi doplnkami do kuchyne, ktoré sú najčastejšie praktického charakteru, no svojím dizajnom dokážu rozžiariť celú kuchyňu. Pod týmito doplnkami si okrem iného môžete predstaviť aj rôzne dekorácie či napríklad čerstvé bylinky v kvetináčoch.

 

Zdroj obrázka:

Photographee.eu / Shutterstock.com 




 poslať článok mailom  vytlačiť článok