Čistenie suchým ľadom Nitra - inovatívna metóda - Bývanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Bývanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Čistenie suchým ľadom Nitra - inovatívna metóda na šetrné čistenie povrchov

dátum pridania: 24.06.16-10:29

Vyskúšali ste už všetky čistiace prostriedky, ale napriek tomu si neviete poradiť so špinou doma či na pracovisku? Bojíte sa, že by ste neopatrným čistením narobili viac škody ako úžitku? Vyskúšajte Čistenie suchým ľadom Nitra a neobanujete!

Bez poškodenia povrchu

Čistenie suchým ľadom Nitra sa špecializuje na inovatívnu metódu čistenia peletami suchého ľadu. Suchý ľad má ideálne abrazívne vlastnosti. Dokonale odstraňuje nečistoty, pričom k povrchu ostáva šetrný a nepoškodzuje ho.

cistenie suchym ladom ptacek

Žiaden zbytočný odpad!

Pelety suchého ľadu sa pri čistení ihneď odparujú a po čistení tak neostáva žiadny sekundárny odpad, odstránené zvyšky nečistôt už stačí len pozametať či povysávať.

cistenie suchym ladom nitra

odstranenie spiny nira

Rýchlosť a efektívnosť

Zabudnite na dlhú a únavnú demontáž častí strojov. Čistenie suchým ľadom Nitra vám zabezpečí rýchle a kvalitné vyčistenie a zároveň aj zníži náklady na finančne náročné chemické prípravky.

cistenie ptacek nitra

Myslíme ekologicky

Čistenie suchým ľadom Nitra využíva len netoxický oxid uhličitý so stlačeným vzduchom. Zaraďuje sa tak medzi maximálne ekologické spôsoby čistenia s ohľadom na životné prostredie i zamestnancov.

suchy lad nitra

Využitie v každom priemysle

Všetky jedinečné vlastnosti tejto novej technológie ju predurčujú ako univerzálnu metódu čistenia vo všetkých oblastiach. Jej využitie je skutočne rozsiahle. Uplatňuje sa najmä v potravinárskom, automobilovom a chemickom priemysle, pri čistení budov a miest, áut a interiérov, odstraňovaní sadzí, náterov a iných nečistôt z rôznych povrchov, ale i v rámci leteckej či lodnej dopravy.

cistenie ptacek nitra
Výnimkou nie je ani čistenie staníc, koľajníc, prepravných kontajnerov, odstraňovanie grafitov alebo lesných škodcov z porastov.

K dispozícii kedykoľvek

Naše služby Čistenie suchým ľadom Nitra vám ponúkame nepretržite v rámci dňa a aj počas víkendov!

ekologicke cistenie nitra

Pozrite si krátke prezentačné video:

 

Nemusíte nikam chodiť, my prídeme k vám, stačí len zavolať!


Čistenie suchým ľadom Nitra

 

Tel.č.: 0910 969 888


Všetko o nás nájdete aj na Facebooku!

cisteniesuchymladomnitra.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok