Cestovná kancelária Turancar - more do - Dovolenky - Zima | moja Nitra
 
 

Cestovná kancelária Turancar - more dovoleniek

dátum pridania: 24.03.16-13:09

Chcete vycestovať a spoznať nové krajiny? My vám pomôžeme ušiť na mieru zájazd podľa vašich predstáv. Zabezpečíme vám poznávacie zájazdy, školské výlety, lyžiarske zájazdy, návštevy veľtrhov, kongresovú turistiku a rôzne exkurzie. Neváhajte a cestujte s CK Turancar.

Vaša dovolenka snow od CK Turancar

Cestovná kancelária Turancar patrí do skupiny Turancar, ktorá má na slovenskom trhu dlhoročnú tradíciu. Mnohí z vás poznajú spoločnosť Turancar najmä ako dopravnú spoločnosť zabezpečujúcu pravidelné vnútroštátne a medzinárodné linky.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti dopravy vznikla v roku 1995 myšlienka založenia cestovnej kancelárie so sídlom v Nitre s úmyslom uspokojovať dopyt ľudí po poznávaní a cestovaní. Počas dlhoročného pôsobenia na trhu sa postupne naša spoločnosť rozrástla a dnes už má 13 pobočiek po celom Slovensku a zamestnáva 35 pracovníkov.

dovolenka nitra

Zo začiatku náš produkt tvorili zájazdy uskutočňované autobusovou a individuálnou dopravou. So vzrastajúcim záujmom klientov o navštívenie aj vzdialenejších destinácií a pre ich komfortnejšie cestovanie sme začali ponúkať i letecké zájazdy. Letecky sa s našou cestovnou kanceláriou dopravíte na španielske a grécke ostrovy, do Turecka, Bulharska, Talianska a Albánska. Naše autokary smerujú počas sezóny do Grécka, Bulharska, Talianska, Chorvátska a Albánska. Do týchto krajín ponúkame aj zájazdy individuálnou dopravou.

turancar zájazdy

zájazdy nitra

Klienti cestovnej kancelárie Turancar si môžu vybrať zo širokej škály typov ubytovania a rôznych spôsobov stravovania podľa vlastného výberu vo všetkých našich destináciách.

zimny pobyt nitra

leto nitra

Pýchou cestovnej kancelárie je bohatá ponuka autobusových i leteckých poznávacích zájazdov, ktoré sprevádzajú osvedčení a kvalifikovaní sprievodcovia. Na poznávacie zájazdy jazdia naše najlepšie luxusné klimatizované autokary. V roku 2016 sme zrealizovali spolu 149 termínov autobusových i leteckých poznávacích zájazdov.

poznavaci zajazd nitra

plavba lodou nitra

Novinky

V nastávajúcej sezóne sme pre Vás pripravili niekoľko noviniek. Ponuku poznávacích zájazdov sme rozšírili o nové programy: autobusom do Moldavska a Rumunska, San Marína a Apúlie, Legolandu a ZOO Hellabrunn, severného Poľska s návštevou Mazúrskych jazier, do Čiech s návštevou kúpeľných miest "zlatého trojuholníka" a pre pohodlnejšie cestovanie sme pripravili program Toskánsko trochu inak, ktorý je bez nočnej jazdy v smere tam. Vaše skúsenosti a postrehy nám pomáhajú vylepšovať programy poznávacích zájazdov.

zajazd rumunsko

Novinkou, ktorú sme rozbehli v roku 2011 sú okružné plavby v spolupráci s lodnými spoločnosťami MSC Cruises, Pullmantur, Royal Caribbean a Costa Cruises.

okružné plavby

Na palubách plávajúcich hotelov máte možnosť zažiť romantiku, zábavu, kultúru, nákupy a popritom poznávať nové krajiny. Na výber máte ubytovanie podľa vašich predstáv a stravovanie je zabezpečené bohatými bufetovými stolmi v elegantných reštauráciách. Okružné plavby predstavujú skvelú a nezabudnuteľnú dovolenku nových rozmerov, stačí sa o tom presvedčiť i na internetovej stránke www.pttours.sk.

okruzna plavba nitra

vylet lodou nitra

Okrem predaja vlastného produktu ponúkame klientom aj možnosť zakúpenia si cestovných lístkov nielen na naše autobusové linky a to vo všetkých našich pobočkách. Radi poskytneme informácie týkajúce sa dopravných spojení, či termínov odchodov a príchodov autobusových liniek. Samozrejmosťou je sprostredkovanie a predaj leteniek do akejkoľvek destinácie, vybavenie cestovného poistenia či predaj produktov iných cestovných kancelárií vrátane exotických destinácií.

autobus nitraautobusy nitra

dovolenka europa nitra

Od roku 1998 je CK Turancar riadnym členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr a počas svojho pôsobenia bola ocenená niekoľkými oceneniami za svoj prístup ku klientom a kvalitu poskytovaných služieb.

osvedcenie turancar

Prečo cestovať s CK Turancar

  • Našim klientom ponúkame serióznosť, kvalitu poskytovaných služieb a istotu prosperujúcej firmy vybudovanej na pevných základoch.

  • Počas nášho pôsobenia sme si vybudovali veľkú základňu stálych klientov, ktorí sa k nám každoročne vracajú a nevedia si vynachváliť spokojnosť s poskytovanými službami. 

lacna dovolenka nitra

  • Pripravíme pre vás darčekové poukážky pre blízkych a rodinu, a  s výberom vám radi poradíme. 

  • Pri výbere dovolenky vám ochotne pomôže kvalifikovaný personál, ktorí sa snaží nájsť pre vás vždy optimálne riešenie, aby ste boli zaručene spokojní. 

zájazdy s turancarom

  • Vyberáme si len tých najspoľahlivejších zahraničných obchodných partnerov, ktorí poskytujú kvalitné služby.

  • Pri výbere ubytovacích zariadení posudzujeme ich kvalitu a vždy pravdivo informujeme klientov o všetkých skutočnostiach týkajúcich sa ich dovolenky.

exotika nitra

  • K dispozícii vám je fotogaléria, predbežná kalkulácia zájazdu, rezervácia a zakúpenie zájazdu ONLINE priamo z domu.

  • Zabezpečíme vám poznávacie zájazdy, školské výlety, lyžiarske zájazdy, návštevy veľtrhov, kongresovú turistiku a rôzne exkurzie.

ubytovanie nitra

exoticka dovolenka nitra 

Na stretnutie s vami sa teší kolektív CK Turancar!

 

Cestovná kancelária TURANCAR

Štefánikova 13, 949 01 Nitra

037/655 56 66

turancar@turancar.sk

www.turancar.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok