Cestovná agentúra DUKAT TRAVEL Nitra - Dovolenky - Zima | moja Nitra
 
 

Cestovná agentúra DUKAT TRAVEL Nitra

dátum pridania: 15.04.14-09:08

Cestovná agentúra DUKAT TRAVEL v Nitre Vám ponúka široký výber dovoleniek takmer po celom svete. Ak nie ste typ klasického dovolenkára, vyhovieme Vám vďaka rozšíreným ponukám poznávacích zájazdov, lyžovačiek, skupinových zájazdov, seniorských pobytov alebo detských táborov.

Cestovná agentúra DUKAT TRAVEL Nitra

Internetový portál www.lastminute-dovolenka.sk pod správou cestovnej agentúry Katarína Duchoňová – DUKAT TRAVEL Nitra Vám na základe zmluvy poskytuje autorizovaný predaj zájazdov v spolupráci s renomovanými a poistenými slovenskými, českými, rakúskymi a nemeckými cestovnými kanceláriami.

Predávame iba plne poistené zájazdy za rovnaké ceny ako zastúpené cestovné kancelárie a to vrátane zliav, vernostných a iných bonusov.

cestovná agentúra dukat travel nitra

Cestovná agentúra DUKAT TRAVEL Nitra - Last Minute

Hľadáte výhodnú last minute dovolenku? Napíšte nám svoje požiadavky a my Vám radi vypracujeme najvýhodnejšiu ponuku.

Cestovná agentúra DUKAT TRAVEL Nitra - destinácie

Navštívte príjemné destinácie od Chorvátska cez Slovinsko, Taliansko či Čiernu Horu až po Grécko buď pobytom, alebo plavbou. Ak túžite zažiť pravú exotiku, vyberte si luxusný pobyt v Spojených arabských emirátoch,  Maledivách, Thajsku alebo na Dominikánskej republike.

cestovná agentúra dukat travel nitra

Ak nie ste typ na pravú letnú dovolenku a radšej by ste šli poznávať nové mestá alebo kultúry, máte možnosť nájsť si to pravé z našej ponuky poznávacích pobytov v krajinách okrem Slovenska aj v Rakúsku, Česku, Maďarsku či Poľsku.

V zimných mesiacoch Vám ponúkame vybrať si taktiež z bezkonkurenčných ponúk zimných lyžovačiek a príležitostne rozširujeme aj ponuky zájazdov pre seniorov či detských táborov.

cestovná agentúra dukat travel nitra

Ak ste väčšia skupina ľudí a máte záujem navštíviť Bulharsko, Chorvátsko, Taliansko, Grécko, Španielsko alebo nejakú exotickejšiu krajinu za super cenu, neváhajte a vyberte si individuálny zájazd na mieru podľa výberu destinácie, dĺžky pobytu, typu dopravy a ubytovania, ako aj iných predstáv a želaní.

cestovná agentúra dukat travel nitra

Ku každému máme individuálny - ľudský prístup a urobíme všetko preto, aby ste boli s nami spokojní.

Prostredníctvom nášho portálu www.lastminute-dovolenka.sk máte možnosť si vybrať všetky LAST MINUTE a FIRST MINUTE ponuky na jednom mieste, bez rizika v kľude a s rozvahou z denne aktualizovanej ponuky. Tešíme sa na Vás :)

 

Dovolenkujte s DUKAT TRAVEL Nitra!

 

Cestovná agentúra DUKAT TRAVEL v Nitre

Štiavnická 690/20, 949 01 Nitra

Tel.: +421 / 37/ 38 11 525

Mob.: 0917 451 643

E-mail: info@dukattravel.sk

dukattravel@gmail.com

 

www.dukattravel.sk

Nájdete nás aj na facebooku:

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok