Česká hospůdka u Slováka Nitra - tradičné české - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Česká hospůdka u Slováka Nitra - tradičné české jedlá

dátum pridania: 06.09.17-14:05

Radi ochutnávate nové jedlá a odhaľujete chute zahraničných kuchýň? Ste fanúšikom tradičnej českej kuchyne a dobrého českého piva? Českú hospůdku u Slováka v Nitre si zamilujete!

Pravá hospůdska strava

Máte aj vy chuť na niečo dobré, niečo, čo by uspokojilo vaše chute? Navštívte Českú hospůdkau u Slováka Nitra, kde vám ponúkneme výborné menu s jedlom, na ktorom si pochutí každý milovník najmä českej, ale aj slovenskej kuchyne.

ceska hospudka u slovaka nitra

ceska hospudka u slovaka nitraceska hospudka u slovaka nitra

ceska hospudka u slovaka nitraceska hospudka u slovaka nitra

V jedálnom lístku nájdete predjedlá, polievky, hlavné jedlá, cestoviny, rizotá a samozrejmosťou sú aj dezerty a šaláty. Prílohu k jedlám si vyberáte samostatne podľa toho, na čo máte chuť. Pre tých, ktorí nás navštívia počas obedu, máme pripravené obedové menu, ktoré podávame od pondelka do piatku od 11:00 až do vypredania, maximálne do 14:00

ceska hospudka u slovaka nitraceska hospudka u slovaka nitra

Obedové menu zahŕňa každý deň inú polievku a tri jedlá, ktoré obmieňame každodenne. Okrem toho obedové menu obsahuje aj tri jedlá, ktoré v ňom nájdete vždy.

ceska hospudka u slovaka nitraceska hospudka u slovaka nitra

Špecialitou v našej ponuke sú pochutiny k pivku a vínu. V tejto ponuke nájdete napr. nakladaný hermelín, domácu huspeninu či pivný syrový tanier a veľa ďalšieho.

ceska hospudka u slovaka nitraceska hospudka u slovaka nitra

Ponuka českého piva

Ako jediná reštaurácia v Nitre ponúkame z miestneho pivovaru Pribina, nitrianske nefiltrované, poctivé chmelové pivo. Z našej ponuky vyberáme: pivo Pribina 12°, Rytier 11°, Baron tmavé pivo 13°. Taktiež si u nás môžete pochutnať na nealko pive - Reichenberg z Liberca (čapované, chladené).

Organizovanie spoločenských akcií

Pre našich zákazníkov vieme usporiadať aj nezabudnuteľnú oslavu s úžasným cateringom. Ak sa aj vy chystáte osláviť narodeniny, promócie či usporiadať svadobnú hostinu, radi vám ponúkneme na rezerváciu naše priestory s príjemnou atmosférou a letnou terasou, ktorú skrášľuje fontána.

svadobna hostina ceska hospudka u slovaka nitrasvadobna hostina ceska hospudka u slovaka nitrasvadobna hostina ceska hospudka u slovaka nitra

Tešíme sa na vašu návštevu!

Česká hospůdka u Slováka Nitra

Dolnozoborská 8, 949 01 Nitra
Tel.: 037 / 634 43 60
E-mail: msmksro@gmail.com

www.hospudkauslovaka.sk
Nájdete nás aj na Facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok