Červené lodičky? Módny trend pre odvážne že - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Červené lodičky? Módny trend pre odvážne ženy

dátum pridania: 21.05.21-07:53

Klasické lodičky na podpätku sú univerzálnym módnym kúskom, ktorý nikdy nevyjde z módy. Či už si vyberiete vysoké úzke ihličky alebo lodičky s nižším podpätkom, jedno je isté. Dodajú vám nielen odvahu a sebavedomie, ale aj pocit vlastnej výnimočnosti a výnimočnosti chvíle, ktorú prežívate.

Červená vám spraví dobre

O tom, že farby majú nepopierateľný vplyv na našu psychiku a sebavedomie, nemusíme veľmi diskutovať. Je to fakt, o ktorom vedia nielen módni návrhári a módne butiky, ale aj my, samotní spotrebitelia. Určite aj vy poznáte pocit, keď sa cítite malátne a bez energie, no akonáhle sa vám ozve dobrá priateľka a zavolá vás na kávu, tak sa tešíte. A ak si k tomu oblečiete niečo slušivé vašej postave, a obujete sa do sexi topánok na opätku, cítite sa oveľa lepšie. A samozrejme, krajšie. ;)

Červená je energická a ´silná´ farba, ktorá vás okamžite vzpruží a nabudí. Ak trošku sledujete módne trendy, astrológiu alebo len samé seba a svoju náladu, tak viete, že pokiaľ ste sa narodili v ohnivom znamení Barana, Leva či Strelca, tak práve táto ohnivá farba vás dokonale vystihuje. Práve ženy narodené v znamení Ohňa, patria medzi tie najodvážnejšie spomedzi všetkých žien, a všade kam vojdú, vedia rozvíriť dianie okolo seba.

To však neznamená, že inak si červené šaty či lodičky nemôžete dovoliť. Práve naopak! Či už ste sa narodili ako nespútaná vzdušná víla, zádumčivejšia tichá voda, (ktorá brehy myje:)) alebo pokojná žena v znamení Zeme, - práve vy dokážete tou sexi červenou najviac zažiariť. Ak si zvolíte správny outfit a zladíte ho s pohodlnými červenými lodičkami, všetci vás zrazu uvidia v celkom inom svetle.

Na rande, na party, na pohovor...

Či už sa chystáte na vaše prvé (alebo x-té:)) rande alebo ste sa nechali zlákať kamoškami, vedzte, že správne zvolenými červenými lodičkami nič nepokazíte. Kedysi síce červenú nosili len kráľovné a extravagantné filmové hviezdy, no dnes si tento krásny kúsok môže dovoliť naozaj každá.

Zabudnite na predsudky, že vám sa červená nehodí, alebo že je určená len pre mladšie ženy. Nie je to tak. Na výber máte totiž mnoho odtieňov, od jemne a jasne červenej až po tmavšiu bordovo-burgundskú. 

Povedzte, čo chcete ;)

Už dávno sú preč časy, keď ste sa po strednej škole zamestnali v jednej firme, a zostali v nej po celý život. Nie, že by to bolo niečo zlé, no dnes už máte na výber oveľa viac. Doba praje pripraveným a asertívnym ľuďom, a ak si o niečo nepoviete, tak to pravdepodobne nedostanete. A to žiaľ platí takmer všade. Či už na rande, v práci, alebo aj v dlhodobom vzťahu.

cervenymi-lodickami.jpg

 

Femme fatale na červených podpätkoch

Bojíte sa, že v červených lodičkách budete na pracovných stretnutiach príliš nápadná? Nie je nič jednoduchšie, ako zvoliť si lodičky inej farby. Napríklad klasické čierne alebo moderné biele lodičky, vhodné najmä počas letných mesiacov a na veselšie príležitosti, ako sú svadby či krstiny. 

Zlepšite si náladu

Ak je práve zamračené, ak vás niekto naštval, alebo sa ´len´ chcete cítiť krajšie, oblečte sa aj doma do krásnych šiat, a obujte si elegantné a žensky vyzerajúce črievičky, v ktorých sa cítite dobre. Ideálne je, aby vám dokonale sadli a nikde vás netlačili, pretože aj keď sa vraví, že pre krásu sa musí trpieť, nemusí to tak byť vždy. Pustite si dobrú hudbu, urobte si nejaký zdravší či menej zdravší drink, a zatancujte si. Zakrúťte sa v šatách, v ktorých práve ste, a nechajte sa unášať strhujúcimi tónmi.

Hudba aj farby menia našu náladu, a určite to pocítite aj vy. Bude vás to lákať zaspievať si, zavolať kamoškám, alebo ich pozvať na malý mejdán. A čo tak zábava rovno v meste, na slnkom zaliatej letnej terase? 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok