Car wellness s.r.o. najlepší wellness pre vaš - Auto-Moto | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Auto-Moto v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Car wellness s.r.o. najlepší wellness pre vaše auto

dátum pridania: 23.11.17-09:00

CAR WELLNESS nájdete na prízemí podzemnej garáži v Galéria Mlyny Nitra vaše auto rozhíčkame top autokozmetikou Autoglym, ktorá je jednotkou na britskom trhu, rovnako ako talianska autokozmetika Chimigal. Pripravenú máme aj švajčiarsku autokozmetiku SWISSVAX, ktorú používajú automobilové skvosty ako Bugatti.

Kvalita a spokojnosť:

Spoločnosť vznikla v roku 2013 ako jedna z prvých luxusných autoumyvarní. Svoje služby ponúkame v Žiline a od roku 2016 sme otvorili novú prevádzku pre klientov v Nitre a okolí.
V autoumyvarni Car wellness máme pre vaše auto pripravený tím vyškolených pracovníkov, ktorý sa neustále doškolujú a učia nové technologie ktoré ponúka trh.  V celom priestore nášho zariadenia je niekoľko kamier,ktoré dohliadajú na hladký priebeh každého vami vybraného procesu.

Autoumyvárka oc mlyny

 

Predstavenie našich služieb:


Aplikácia SmartCoat nanotechnológie TiO2


Nové štandardy čistoty a ochrany posádky vozidla
- Masívna ionizácia ovzdušia
- Eliminácia pachov
- Antibakteriálny účinok
- Samočistiaca schopnosť povrchu
- Virucidný účinok
- Eliminácia plesní

 

SmartCoat je revolučný spôsob odovzdávania antimikrobiálnych účinkov na povrchy plôch a to bez zdravotných rizík pre ľudí, zvieratá, rastliny a bez nebezpečného vplyvu na životné prostredie. Funguje ako fyzikálna dezinfekcia vďaka pôsobeniu svetla pri tzv. fotokatalytickej mineralizácii. Po dopade svetelnej energie na povrch ošetrenej plochy dochádza na tomto povrchu a v jeho bezprostrednej blízkosti nepretržite k reakciám. Tieto reakcie efektívne rozkladajú všetky organické látky, akými sú baktérie, vírusy, plesne, prchavé organické látky (VOC) a ďalšie. Nový a odlišný koncept na ošetrenie interiérov, kde funguje bezproblémovo a bezúdržbovo ako samočistička vzduchu, má sterilizujúce účinky.

čistenie a ionizácia ovzdušia  v aute

Technológia SmartCoat má dlhodobý efekt, je ekologická a cenovo dostupná. Využiť sa dá nielen pri dezinfekcii interiérov áut. Túto technológiu možno aplikovať aj v oblasti zdravotníctva, sociálnych zariadení, verejných priestorov, interiérov budov ale aj domácností a pod. Výhradným zástupcom SmartCoat na slovenskom trhu sa stal na začiatku roka 2016 práve CAR wellness.

smartcoat

Čistenie diskov a ošetrenie pneumatík


To, aby zostali pneumatiky krásne čierne a prípadne i lesklé, zaistíme dôkladným čistením, ktorým sa nečistoty narušia a odstránia. Na disky kolies používame k tomu určené špeciálne štetce a kefy, ktoré preniknú do všetkých škár a výsledok je stopercentný. Teraz máme kolesá čisté a na rade je impregnácia! Na impregnáciu používame prípravky, ktoré sú priamo určené na pneumatiky. Majú lepšie vstrebávacie vlastnosti ako prípravky na plasty a odstránia problémy, ktoré postihujú pneumatiky.

čistenie diskov a pneumatík car welness

strarostlivosť o disky nitra pneumatiky nitra car welness

Dezinfekcia klimatizácie a interiéru


Dezinfekcia klimatizácie a interiéru vozidla generátorom Ozónu (O3). Ozón má smrtiaci účinok na baktérie, vírusy, plesne, riasy, parazity, huby a všetky alergénne látky prítomné v potrubí cirkulácie vzduchu Vášho vozidla. Ozón má navyše tzv. dezodoračný efekt, čoho výsledkom je rozklad zapachajúcich látok a tým odstranenie zápachu. Oxidáciou likviduje ozón vysokomolekulárne zlúčeniny, organické zlúčeniny a jedovaté aromatické látky. Vďaka schopnosti dezaktivácie karcinogénov zbaví Vaše vozidlo dokonca aj zápachu z cigaretového dymu. Je to veľmi účinný, ekologicky prijateľný dezinfekčný prostriedok tak pre vzduch ako aj vodu.

dezinfekcia klimatizácie  a interieru

Renovácia laku


Renovácia a leštenie je proces opracovania povrchov, pri ktorom dochádza k veľmi jemnému odberu materiálu, rádovo v mikrónoch. Pri leštení lakov automobilov ale aj iných produktov, dochádza pôsobením abrazív k veľmi jemnému brúseniu povrchu a to až tak, že stopy po tomto mechanickom pôsobení nie sú viditeľné voľným okom. Povrch je po tomto opracovaní čistý, hladký a lesklý. Hlavným účelom je zlepšenie vzhľadu a zvýšenie kvality povrchu laku na Vašom vozidle...

renovácia laku

Čistenie a impregnácia kože


Koža je jedným z najstarších prírodných materiálov a pre svoje jedinečné vlastnosti je koža veľmi obľúbený materiál. Kožená sedacia súprava si zachová dlhodobo svoj exkluzívny vzhľad a pôvodné vlastnosti iba v prípade správnej starostlivosti a údržby. Čistenie koženej sedačky sa odporúča dvakrát za rok a po čistení je potrebné urobiť aj ošetrenie čo sa odporúča tiež dvakrát ročne.

čistenie interiéru nitra autá


Vysávanie a tepovanie


Automobil sa starostlivo a detailne vysaje, následne špeciálnym zariadením na tlakový vzduch, ktoré vytvára vzdušný vír, odstráni všetok prach aj z miest veľmi ťažko dostupných. Ďalej je na rade starostlivosť o plastové časti interiéru vozidla. Plasty obsahujú okrem iného zmäkčovadlá pre svoju pružnosť a plnidlá, ktoré určujú vlastnosti povrchu...

ručné vysávanie nitra car wellness car wash tepovanie nitra car wellness

Ručné umývanie


Ručný spôsob umývania predstavuje nesporne najšetrnejšie čistenie a umývanie automobilov. Už pri základnom umývaní je Vaše auto nielen dôkladne očistené, ale taktiež je dodaná základná ochrana laku pred vonkajšími vplyvmi. Tento spôsob umývania, bohužiaľ, nenahradia žiadne technológie dnešnej doby, napriek tomu, že sú veľmi vyspelé. V prípade, že vozidlo pravidelne neumývate, vytvára sa na ňom súvislá vrstva cestného spadu, ktorá viaže vodu a karosérii veľmi ubližuje. Kvalita ručného umývania je stopercentná a nedá sa porovnávať so žiadnou inou technológiou.

 ručné umývanie nitra

ručná umývarka nitra car welness umývanie áut nitra

 
Online objednanie:


Naplánujte si cestu za nákupmi spojenú s  údržbou vášho vozidla  v štiroch jednoduchých krokoch na našej online objednávke
Pri online objednávke môžte využit  náš internetový obchod ktorý ponúka aj voucher ako vhodný darček.

car welnness mlyny nitra autoumývarka

Cenník služieb

Sme tu pre Vás.

 

Spoločnosť Car wellness hľadá budúcich kolegov

ponuka práce car wellness


Galeria Mlyny Nitra

Štefánikova trieda 61,

949 01 Nitra, Slovenská republika

+421 902 606 606

info@carwellness.sk

najdete nás aj na Facebooku

www.carwellness.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok
7:00 – 21:00
Sobota
8:00 – 21:00
Nedeľa
8:00 – 21:00

13 hodín denne, 7 dní v týždni


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok