Čalúnnictvo, oprava a výroba nábytku - služby n - Bývanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Bývanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Čalúnnictvo, oprava a výroba nábytku - služby na profesionálnej úrovni

dátum pridania: 16.05.17-12:40

Máte doma nábytok, ktorý by potreboval opraviť čalúnenie, alebo ho vyčistiť? Obráťte sa na našu spoločnosť, ktorá patrí medzi jednu z najprofesionálnejších čalúnnictiev v Nitre.

Opravíme, vyčistíme aj vymeníme

Keď sa vám poškodí, alebo znečistí váš obľúbený nábytok, tak sa snažíte nájsť to najlepšie riešenie. Znečistené, alebo poškodené čalúnenie na kreslách, pohovkách či stoličkách zamrzí každého. Ak máte aj vy doma nábytok, ktorý by potreboval opraviť, vyčistiť, alebo vymeniť čalúnenie obráťte sa na našu spoločnosť Čalúnenie, výroba a oprava nábytku v Ivanke pri Nitre.

calunnictvo nitracalunenie kresla nitraznecistene calunenie nitra

Kvalitné materiály sú zárukou kvality

V našom čalúnnictve pracujeme výlučne len s materiálmi, ktoré našim zákazníkom zaručia dlhodobú spokojnosť a kvalitu, s ktorou súvisí farebná stálosť a nízka opotrebovanosť. Preto sme sa rozhodli pracovať s tkaninami a látkami, ktoré spĺňajú tieto požiadavky. Dbáme o to, aby boli naši zákazníci spokojní, preto im ponúkame len to najlepšie, čo vieme.

cistenie kresla nitracitsenie calunenia na stole nitra

Aj starožitný nábytok môže byť štýlový

Prečalúnime nielen nový a moderný nábytok, ale radi pracujeme aj so starožitným nábytkom, ktorý má častokrát vyššiu hodnotu. Ak sa rozhodnete využiť naše služby, tak vám zaručíme, že váš starožitný nábytok bude pôsobiť vkusne, elegantne a štýlovo. Nezaleží na tom, v akom tvare váš nábytok je. Dokážeme sa "popasovať" s každým tvarom, druhom, farbou či materiálom nábytku.

starozitny nabytok nitranabytok nitra

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Čalúnnictvo, oprava a výroba nábytku

Krškanská 21, 949 05 Nitra - Horné Krškany
Tel.: 0911 797 283
E-mail: rudo.kona@gmail.com

www.calunictvokona.mojanitra.sk
www.calunnictvo-nitra.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok